FRECON spol s r.o

Frekvenční měniče od firmy FRECON, s.r.o.
Dlouholetý dodavatel frekvenčních měničů - firma Frecon, spol. s r.o. se stala v průběhu června letošního roku výhradním distributorem frekvenčních měničů LS Industrial Systems (člen skupiny LG) pro Českou a Slovenskou republiku.
Český výrobce a dodavatel frekvenčních měničů, firma FRECON, spol. s r.o., byla založena v roce 1993 s cílem vybudovat pružnou, ryze českou výrobní a dodavatelskou firmu zaměřenou na moderní elektrické pohony s frekvenčními měniči, soft-startéry, průmyslovou automatizaci a zálohování elektrických pohonů ze statických náhradních zdrojů UPS.
V roce 2006 byla ukončena výroba vlastních standardních frekvenčních měničů a firma se stala obchodním partnerem italského výrobce frekvenčních měničů ELETTRONICA SANTERNO.
V roce 2010 firma FRECON, spol. s r.o. získala statut výhradního zástupce korejského výrobce frekvenčních měničů LS INDUSTRIAL SYSTEMS (Člen skupiny LG) pro Českou republiku a Slovenskou republiku.
Nosný program firmy FRECON sro:
Frekvenční měniče pro nestandardní aplikace na zakázku
Vývoj frekvenčních měničů, Výroba frekvenčních měničů, Prodej frekvenčních měničů,Servis frekvenčních měničů, Standardní frekvenční měniče a softstartéry - prodej a servis
Triakové regulátory - vývoj, výroba a prodej
Záložní zdroje UPS pro motorickou zátěž - vývoj, výroba a prodej
Frekvenční měniče pro České dráhy - vývoj, výroba a prodej
Frekvenční měniče pro výtahové aplikace - prodej
Záruční a pozáruční servis na všechna dodávaná zařízení.
Technická pomoc při uvádění všech nabízených zařízení do provozu.
Poradenská činnost při řešení problematiky elektrických pohonů, řízených frekvenčními měniči nebo softstartéry

Kontaktní údaje:

Adresa:Hodkovická 115, 142 00 Praha 4

www.frecon.cz
+420 241 713 244
obchod@frecon.cz

průmyslové vysokonapěťové frekvenční měniče a vysokonapěťové softstartéry, triakové regulátory - vývoj, výroba, prodej, servis, distribuce, záložní zdroje UPS pro motorickou zátěž, měniče frekvence pro průmysl, výtahové aplikace, pro nestandardní aplikace
průmyslové frekvenční měniče a vysokonapěťové softstartéry, triakové regulátory, vysokonapěťové frekvenční měniče - vývoj, výroba, prodej, servis, dis..
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.