venkovní městský mobiliář - parkové lavičky, dřevěná parková lavička, ocelová parková lavička, dřevěné lavice, odpadkové koše, dřevěné odpadkové koše, betonové odpadkové koše, odpadkový koš pro obce, parky, města, úřady, venkovní plochy

Městský mobiliář
Nabízíme široké spektrum produktů určených pro venkovní a městský mobiliář. Dodáváme parkové lavičky, odpadkové koše, květináče nebo stojany a držáky na kola.
Parkové lavičky
Moderní design, výběr z několika typů materiálu a především kvalita - to je parková lavička 4City. Naleznete u nás parkové lavice dřevěné (případně v kombinaci s betonem, hliníkem, ocelí či litinou) nebo ocelové.
Odpadkové koše
Beton, dřevo, ocel, nerez, plast – to jsou materiály, z nichž jsou vyrobeny naše odpadkové koše. Odpadkový koš se stříškou, s popelníkem nebo stylový odpadkový koš designově odpovídající parkové lavičce? Rádi pro Vás zpracujeme konkrétní nabídku.
Květináče
Květiny umocňují krásu Vašeho města. Květiny, jejímž domovem je moderní betonový nebo dřevěný květináč, umocní tuto krásu mnohonásobně. Tryskané i hladké betonové květináče jsou mrazuvzdorné a lze se je osadit také keři a stromy.
Stojany a držáky na kola
Kvalitní a designově provedený stojan na kola před úřadem, obchodním centrem či zdravotnickým zařízením je v době vysoké popularity cyklistiky nutností. Vyberte si opět z mnoha materiálů a provedení. Stojany a věšáky na kola jsou tichými ale nezbytnými pomocníky každé obce a města.
venkovní městský mobiliář - parkové lavičky, dřevěná parková lavička, ocelová parková lavička, dřevěné lavice, odpadkové koše, dřevěné odpadkové koše, betonové odpadkové koše, odpadkový koš pro obce, parky, města, úřady, venkovní plochy

Webové stránky společnosti: www.kovovynabytek.cz

ENPRAG s.r.o. I

Enprag s.r.o. dodává kovový nábytek pro dílny, průmysl a kanceláře.

Kontaktní údaje:

Adresa:K Holyni 833/42, 154 00 Praha 5 - Slivenec

www.kovovynabytek.cz
+420 800 888 868
info@kovovynabytek.cz

Další prezentace:
kovové šatní skříňky, dílenské stoly a skříně, dílenské kontejnery, kovové skříně, ESD stoly a pracoviště, zásuvkové skříněměstské odpadkové koše, stojany, věšáky na kola, mobilní parkovací zábrany a sloupky, autobusové zastávky, parkové lavičky, přístřešky, patníky, popelníky, piknikové stolydílenský nábytek, dílna, vybavení dílny, vybavení pracovních dílen, zásuvková skříň, průmyslové univerzální skříně, kovový dílenský stůl, průmyslové svěráky, antistatické pracoviště, ESD, pracovní dílenské stoly, montážní stoly, kovová šatní skříň, dílnyprůmyslový dílenský nábytek pro průmysl, nejlepší dílenský stůl, dílenské stoly, vybavení dílny na míru, vybavení pracovních dílen na zakázku, kvalitní dílenské skříně, dílenská skříň, dílna,vybavení dílny, kovové šatní skříně a průmyslové židledílenský nábytek, technologický nábytek, dílenský stůl, dílenské stoly, pracovní stoly, kovové skříně, dílenské skříně, skříně s výsuvy, skříně na uskladnění materiálu, výsuvné skříně, vybavení dílen, vybavení dílny, průmyslový nábytek, dílenské sestavydílenské skříně na nářadí, vývoj, výroba a prodej vybavení dílen a šaten průmyslových závodů, vybavení dílny ve výrobě na zakázku, kovové dílenské stoly, kovové šatní skříně, šatní skříňky a průmyslové kovové regály pro skladovací prostory, sestavy dílensdílenský nábytek, dílenský stůl, dílenský stůl s nastavitelnou výškou, ergonomické pracoviště, dílenské stoly, vybavení dílny, vybavení dílen na míru, montážní pracovní stoly, dílenské skříně, dílenská skříň, zásuvkové skříně, zásuvková skříň, antistatickdílenské šatní skříně, plechové skříňky, plechová šatní skříň, kovová šatní skříň, kovové šatní skříňky, šatní boxy, vybavení šaten na míru, vybavení šatny na zakázku, plechové šatní skříně a regály, kovové šatní skříně i boxy, levné a kvalitní kovové šatvybavení pro štíhlou výrobu, kovový dílenský nábytek a kovové dílenské skříně pro plynulou štíhlou výrobu, snížení nákladů, zvýšení efektivity ve výrobě
 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.