Družstevní závody Dražice - strojírna

NIBE Industrier AB je švédská prosperující společnost evropského rozsahu, kotovaná na burze ve Stockholmu. Má padesátiletou tradici vývoje, výroby a prodeje. NIBE ENERGY SYSTEMS CZ - zásobuje trh výrobky, které zajišťují tepelný komfort domácností i průmyslových objektů. Mezi oblasti užití výrobků divize patří vytápění, ohřev teplé vody a ventilace. Centrála je v Markarydu, kde je rovněž vedení celého koncernu NIBE Industrier AB. Do této divize patří také Družstevní závody Dražice – strojírna s.r.o, největší výrobce ohřívačů vody v ČR včetně divize tepelných čerpadel. Tepelná čerpadla, která dodáváme umožňují vytápění, ohřev teplé vody, ohřev bazénu, větrání či chlazení a to vše velmi úsporným způsobem, šetrným k životnímu prostředí. Řadou funkcí zajišťují komfortní klima v obytných prostorech.

Kontaktní údaje:

Adresa:te. 326 373 802

www.nibe.cz
nibe@nibe.cz

tepelné čerpadlo NIBE, tepelné čerpadlo, ventilace, rekuperace, tepelná čerpadla NIBE systému země-voda, tepelná čerpadla NIBE systému vzduch-voda, tepelná čerpadla NIBE systém vzduch-voda ventilační, nejlevnější tepelná čerpadla,rekuperační jednotky
NIBE nabízí největší sortiment obnovitelných zdrojů energie. Pomůže Vám najít řešení pro vytápění, chlazení, ohřev vody a řízené vytápění nejen u stav..
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.