nejlevnější paletové vozíky, kvalitní vysokozdvižné vozíky, zdvihací plošiny a stoly, paletizační vozíky, zdvižné plošiny, manipulační vozíky, rudly, hydraulické plošiny, zdvihací stoly, paletovací vozíky, elektrické kladkostroje, vychystávací technika, n

DELTALIFT manipulační technika a zdvihací technika - kvalitní paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky, zdvihací plošiny a stoly, kladkostroje a rudly. Potřebujete paletový vozík? Zdvihací plošinu? Elektrický kladkostroj? Hřebenový hever? Kárku? To vše Vám nabídneme pro ulehčení práce a zefektivnění Vašeho času!
Našim zákazníkům nabízíme záruku v délce 24 měsíců (pro fyzické osoby) a 12 měsíců (pro firmy-podnikatele nakupující dle Obchodního zákoníku). Záruku si však každý zákazník může ještě prodloužit o 1 rok, a to zakoupením balíčku "Warranty +"při navýšení nákupní ceny produktu pouze o 10 % u mechanických strojů a 15 % u strojů s elektrickým pohonem. Záruka na rám manipulační techniky DELTALIFT je poskytována v délce 60 měsíců!
DEMO Program dává poptávajícím zákazníkům možnost vyzkoušet si zdarma veškeré produkty manipulační, zdvihací a vychystávací techniky DELTALIFT předtím, než je koupí. Na bezplatné vyzkoušení produktu máte běžně 10 dní; po té stroj vrátíte, nebo jej koupíte.
Platební podmínky si u nás vybere každý: hotovost, dobírka, platba předem, platba na fakturu, leasing
Rádi Vám nabídneme vhodný produkt pro Vaše krátkodobé použití. Samozřejmostí je okamžitá skladová dostupnost, vyzkoušení před předáním zákazníkovi, rychlý servis v případě závady nebo okamžitá výměna. Kvalitní manipulační technika na půjčení od DELTALIFTu. Samozřejmostí jsou nízké ceny!
Všechny produkty před předáním zákazníkovi (expedicí) důkladně testujeme tak, aby splňovaly deklarované parametry. Vyzkoušený produkt je zákazníkovi předán s vylepeným výstupním štítkem, kde je taktéž vyznačeno doporučené datum další kontroly.
nejlevnější paletové vozíky, kvalitní vysokozdvižné vozíky, zdvihací plošiny a stoly, paletizační vozíky, zdvižné plošiny, manipulační vozíky, rudly, hydraulické plošiny, zdvihací stoly, paletovací vozíky, elektrické kladkostroje, vychystávací technika, na leasing

Webové stránky společnosti: www.deltalift.cz

DELTALIFT

DELTALIFT je prověřená značka kvalitní manipulační techniky. Manipulační technika, to je paletový vozík, vysokozdvižný vozík, zdvihací plošina a zdvihací stůl, kladkostroj či rudl. Potřebujete paletový vozík do Vašeho skladu? Zdvihací plošinu pro Vaši výrobu? Řetězový kladkostroj na Vaši stavbu? Nebo snad kancelářský vozík do Vaší kanceláře? Do všech těchto prostor Vám rádi nabídneme manipulační techniku, která Vám ulehčí práci a zefektivní Váš čas.
Nabízíme výhodné ceny dopravy v rámci České republiky, Slovenska i Polska. Téměř všechny produkty máme skladem a za nízké ceny.
Pro poptávající zákazníky máme specialitu v podobě DEMO programu. Díky němu si můžete vyzkoušet jakýkoliv produkt z naší nabídky na 10 dnů a zjistit tak, jestli Vám vyhovuje, či nikoliv. Pokud budete s paletovým vozíkem, vysokozdvižným vozíkem, zdvihací plošinou nebo zdvihacím stolem spokojeni, necháte si je. Pokud by zkoušená manipulační technika z nějakého důvodu nevyhovovala, do 10 dnů ji vrátíte.
I v rámci DEMO programu Vám můžeme zajistit výhodnou dopravu našimi prověřenými dopravci.
Zajišťujeme i kurzy na vysokozdvižné vozíky: pro obsluhu vysokozdvižného vozíku nebo i paletového vozíku s elektrickým pohonem je třeba vlastnit řidičský průkaz. Ten lze díky nám získat.
V naší nabídce naleznete také možnosti servisní. Potřebujete přetěsnit hydrauliku paletového vozíku nebo vysokozdvižného vozíku? Přáli byste si
manipulační technika, paletový vozík, paletovací vozík, VZV, vysokozdvižný vozík, vysokozdvih, zdvihací stůl, rudl, zdvihací plošina, paleťák, manipulační vozík, rudl, hydraulická plošina, zdvihací stůl, hever, paletový vozík s váhou, servis, dvoukolák, kárka, paletizační vozík

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.