DELTALIFT

DELTALIFT je prověřená značka kvalitní manipulační techniky. Manipulační technika, to je paletový vozík, vysokozdvižný vozík, zdvihací plošina a zdvihací stůl, kladkostroj či rudl. Potřebujete paletový vozík do Vašeho skladu? Zdvihací plošinu pro Vaši výrobu? Řetězový kladkostroj na Vaši stavbu? Nebo snad kancelářský vozík do Vaší kanceláře? Do všech těchto prostor Vám rádi nabídneme manipulační techniku, která Vám ulehčí práci a zefektivní Váš čas.
Nabízíme výhodné ceny dopravy v rámci České republiky, Slovenska i Polska. Téměř všechny produkty máme skladem a za nízké ceny.
Pro poptávající zákazníky máme specialitu v podobě DEMO programu. Díky němu si můžete vyzkoušet jakýkoliv produkt z naší nabídky na 10 dnů a zjistit tak, jestli Vám vyhovuje, či nikoliv. Pokud budete s paletovým vozíkem, vysokozdvižným vozíkem, zdvihací plošinou nebo zdvihacím stolem spokojeni, necháte si je. Pokud by zkoušená manipulační technika z nějakého důvodu nevyhovovala, do 10 dnů ji vrátíte.
I v rámci DEMO programu Vám můžeme zajistit výhodnou dopravu našimi prověřenými dopravci.
Zajišťujeme i kurzy na vysokozdvižné vozíky: pro obsluhu vysokozdvižného vozíku nebo i paletového vozíku s elektrickým pohonem je třeba vlastnit řidičský průkaz. Ten lze díky nám získat.
V naší nabídce naleznete také možnosti servisní. Potřebujete přetěsnit hydrauliku paletového vozíku nebo vysokozdvižného vozíku? Přáli byste si
manipulační technika, paletový vozík, paletovací vozík, VZV, vysokozdvižný vozík, vysokozdvih, zdvihací stůl, rudl, zdvihací plošina, paleťák, manipulační vozík, rudl, hydraulická plošina, zdvihací stůl, hever, paletový vozík s váhou, servis, dvoukolák, kárka, paletizační vozík

Kontaktní údaje:
manipulační technika, paletový vozík, paletovací vozík, VZV, vysokozdvižný vozík, vysokozdvih, zdvihací stůl, rudl, zdvihací plošina, paleťák, manipulační vozík, rudl, hydraulická plošina, zdvihací stůl, hever, paletový vozík s váhou, servis, dvoukolák, k
DELTALIFT manipulační technika a zdvihací technika - kvalitní paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky, zdvihací plošiny a stoly, kladkostroje a rudly. P..
nejlevnější paletové vozíky, kvalitní vysokozdvižné vozíky, zdvihací plošiny a stoly, paletizační vozíky, zdvižné plošiny, manipulační vozíky, rudly, hydraulické plošiny, zdvihací stoly, paletovací vozíky, elektrické kladkostroje, vychystávací technika, n
DELTALIFT manipulační technika a zdvihací technika - kvalitní paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky, zdvihací plošiny a stoly, kladkostroje a rudly. P..
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.