CS Lyon Praha s.r.o.

Na českém a slovenském trhu působíme jako výhradní distributor. Provádíme špičková řešení z napínané fólie BARRISOL. Náš svět jsou stropní podhledy, stropní a svítící fólie, svítidla a další interiérové realizace. Spolupracujeme jak s architekty, designéry a návrháři interiérů, tak koncovým klientům dodáváme stropní podhledy pro bazény a další domácí použití. Od roku 1992 jsme v České a Slovenské republice realizovali stovky zajímavých interiérů.

Kontaktní údaje:

Adresa:Vysočanská 556, 190 00 Praha 9 - Prosek

www.barrisol.cz
+272 773 339 340
info@barrisol.cz
fax: 272 773 332

napínané fólie Barrisol, bazénové stropní a podsvícené podhledy, stropní a svítící fólie pro bazény, sportoviště, koupelny, kuchyně, obývací pokoje
Společnost CS Lyon Praha jako výhradní distributor na českém a slovenském trhu realizuje špičková řešení z napínané fólie Barrisol. Unikátní vlastnos..
tvarovatelné flexibilní napínané fólie pro moderní realizace, bazény, showroomy, výstavní stánky, obchody, kanceláře, konferenční sály, umělecké projekty, restaurace, rezidenční projekty
CS Lyon Praha s.r.o. – napínané fólie Barrisol, bazénové stropní a podsvícené podhledy, stropní a svítící fólie pro bazény, sportoviště, koupeln..
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.