přesné kovoobráběcí stroje, CNC obráběcí stroje, CNC soustruhy, frézy, CNC kovoobráběcí centra, dlouhotočné automaty, dutinoměry, příslušenství k obráběcím strojům, kovoobrábění, technologie obrábění, servis, podavače, dopravníky, obráběcí centra

Předmětem činnosti firmy CNC invest, s.r.o. je zajištění dodávek CNC obráběcích strojů včetně servisu, poradenská činnost, vypracování komplexních technologií, dodání komunálních měřidel a dutinoměrů a veškerého příslušenství k obráběcím strojům.
Centrála firmy je v Praze, kde jsou kanceláře vedení společnosti, administrativy, oddělení nákupu a distribuce strojů a příslušenství. V Praze se nachází na stejné adrese i centrála firmy CNC Service, s.r.o. Je zde zajišťován centrální nákup náhradních dílů a vedení skladu náhradních dílů . Současně je zde umístěna i předváděcí hala dodávané obráběcí a měřící techniky vč. školícího a konzultačního střediska .
V rámci České republiky má firma další obchodní a servisní střediska v jednotlivých krajích.
Servisní služby zajišťuje CNC Service , s.r.o. s centrálou v Praze a dalšími strategickými středisky. Komplexní servisní péči zajišťují vyškolení servisní technici s dlouholetou praxí, kteří svou odbornost denně prokazují působením v terénu po celé České republice i na Slovensku. Servis je zajišťován v intervalu 24 hod. po nahlášení požadavku na servisní zásah.
Zastoupené firmy:
1/ ROMI SA – největší brazilský výrobce vertikálních frézovacích obráběcích center a soustružnických obráběcích center.
2/ CITIZEN Machinery Europe GmbH – Japonsko/Německo – významný světový výrobce
dlouhotočných soustruhů CNC a soustružnických obráběcích center.
3/ HARDINGE - BRIDGEPORT - původem americká firma je lídrem v poskytování široké škály vysoce spolehlivých technologií soustružení, frézování, broušení a upínání.
4/ YASDA - japonský výrobce, jehož „druhé jméno“ je přesnost. Pro dosažení nejlepší přesnosti a tuhosti strojů YASDA má výrobce své specifické postupy - např. výroba dílů na vlastních strojích YASDA či ručně zaškrabávané plochy.
5/ ENSHU - japonský výrobce dbající na kvalitu je předním výrobcem obráběcích strojů, který velkou měrou přispívá motocyklovému průmyslu, zejména výrobcům značek Honda, Kawasaki a Yamaha.
6/ SNK (NIIGATA, NISSIN) - japonský výrobce velkoobjemových strojů, portálů a strojů s využitím v leteckém, lodním, stavebním a automobilovém průmyslu.
7/ REMA CONTROL - italská společnost pokrývající v současnosti poptávku pro všechny typy obrábění.
8/ TONGTAI - tajvanská společnost jejíž koncepce strojů je inovativní a kreativní. Pokrývá trh, kde zákazník dostane kvalitu za příznivou cenu.
přesné kovoobráběcí stroje, CNC obráběcí stroje, CNC soustruhy, frézy, CNC kovoobráběcí centra, dlouhotočné automaty, dutinoměry, příslušenství k obráběcím strojům, kovoobrábění, technologie obrábění, servis, podavače, dopravníky, obráběcí centra

Webové stránky společnosti: www.cnc-invest.cz

CNC Invest s.r.o.

CNC Invest s.r.o. – CNC obrábění kovů, digitální odměřování polohy, odměřovací systémy, přesné dutinometry, dlouhotočné CNC automaty, dutinkové mikrometry

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.