ruční kotoučové pily, poloautomatické i automatické kotoučové pily, řezání nerez oceli, pily na řezání hliníku a titanu, řezání barevných kovů i niklových slitin, odlitků, řezání výkovků, řezání pod úhlem, řezání bloků, svazků, řezání ve svazku, na sucho,

Společnost BRUKO TECHNOLOGIE s.r.o. není jen prodejce válečkových dopravníků s pohonem a válečkových dopravníků bez pohonu pro pily, ale i výhradní zástupce společnosti BEHRINGER pro – poloautomatické pásové pily, automatické pásové pily, kotoučové pily, úhlové pásové pily, vertikální pily, pily na bloky, dále společnosti BEHRINGER EISELE – ruční kotoučové pily , poloautomatické kotoučové pily, automatické kotoučové pily , a který řeší problematiku řezání oceli, řezání nerez oceli, řezání hliníku, řezání titanu, řezání barevných kovů a též řezání niklových slitin, řezání odlitků, řezání výkovků, včetně řezání pod úhlem, řezání bloků, řezání svazků, řezání ve svazku,řezání nasucho, řezání trubek.
Její součástí je i PROVOZOVNA v Buštěhradě, která slouží především k TESTOVÁNÍ – ŘEZNÝM ZKOUŠKÁM na materiálu, dodaného zákazníkem, včetně řezání karbidovými pásy, pilovými pásy a řeznými kotouči HSS, karbidovými pilovými pásy, karbidovými řeznými kotouči či pilovými pásy PVD , pilovými kotouči PVD a k získání potřebných dat pro zákazníky, jako jsou řezná rychlost, posuv do materiálu, přítlak do materiálu, čas řezu, přibližná životnost pilového pásu či životnost řezného kotouče pro příslušnou jakost, velikost a tvar materiálu.
Nejenom tímto je společnost BRUKO TECHNOLOGIE s.r.o. trochu odlišná od některých konkurentů, kterou pro danou oblast a aplikace v kovoobrábění představují např. prodejci pil od výrobců :
Amada,Bianco, Forte Wespa, Kaltenbach, Kasto, RSA,..
ale především:
Nabídkou pil, které jsou kombinací vysoké kvality „ Made in Germany“ ( i hydraulika je vyráběna společností Behringer ), spolehlivosti a velkého řezného výkonu, jehož základním prvkem u výrobce – společnosti BEHRINGER je použití LITINY z vlastní slévárny na součásti, které jsou v kontaktu s pilovým pásem, tedy zejména litinový rám pily a litinová oběžná kola.
Této technické výhody si je společnost Behringer vědoma a proto také po roce 2010 zmodernizovala svoji dosavadní slévárnu.
Výhodou použití litinového rámu je to, že litina utlumuje vibrace cca 2 x rychleji než ocel u svařovaného rámu.
Proto můžeme nabídnout dosažení velkých řezných výkonů a zároveň garantovat přesnost řezu 0,1mm na 100mm výšky řezaného materiálu u pásových pil.
Společně s kontrolou řezného odporu materiálu, měřeného přímo na „ zádech“ pilového pásu, může pila ihned reagovat na řezné podmínky a dosahuje kvality řezu , kterou vyžaduje zákazník.
Na těchto základech si proto můžeme dovolit řešit komplexnější zadání zákazníka, které tvoří např. požadavky na kombinovaná pracoviště: řezání pilou se značením dílů pomocí mikroúderového strojního značícího systému, řezání pilou a vrtání středicích důlků, řezání pilou a vážení každého kusu včetně následného třídění apod. Jedná se především o CNC pily, stroje pro CNC řezání a plně automatizovaná pracoviště.
Na předním místě naší činnosti je instalace nových pil a instalace válečkových dopravníků, zaškolení obsluhy zákazníka, jakož i kvalifikovaná servisní činnost 7 dní v týdnu, která je vysoce hodnocena zákazníky.
Prodáváme tedy pily kotoučové a pily pásové na dělení oceli, dělení trubek, dělení profilů,
řezání odlitků, řezání výkovků a používáme na to řezný kotouč na kov, řezný kotouč na nerez, řezný kotouč na hliník, řezný kotouč na barevné kovy, karbidový kotouč, PVD kotouč,HSS kotouč, karbidový pilový pás, HSS pilový pás, PVD pilový pás, pilový pás na kov, pilový pás na nerez, pilový pás na hliník, pilový pás na titan,pilový pás na barevné kovy dle potřeby.
Pily na řezání oceli, pily na řezání nerezu, pily na řezání profilů, pily na řezání trubek, pily na
řezání hliníku, pily na řezání titanu se liší výkonem motoru, systémem chlazení,systémem pro volné řezání u profilů, materiálem čelistí, regulací upínacího tlaku apod. při použití odlišných technologických parametrů.
Pokud budete hledat stroje na dělení materiálu, stroje na dělení trubek, stroje na dělení profilů, obraťte se na nás, kolektiv Bruko Technologie s.r.o.

Webové stránky společnosti: www.brukotechnologie.cz

BRUKO TECHNOLOGIE s.r.o.

Společnost BRUKO TECHNOLOGIE s.r.o. není jen prodejce válečkových dopravníků hnaných a válečkových dopravníků nehnaných pro pily, pásových pil BEHRINGER – poloautomatické pásové pily, automatické pásové pily, kotoučových pil BEHRINGER EISELE – ruční kotoučové pily , poloautomatické kotoučové pily, automatické kotoučové pily , které řeší řezání oceli, řezání nerezu, řezání hliníku, řezání titanu, řezání barevných kovů a též obtížně řezatelných slitin ve formě odlitků a výkovků, včetně řezání pod úhlem, řezání bloků vertikální pilou, řezání ve svazku,řezání nasucho.
řezný kotouč na kov, řezný kotouč na nerez,řezný kotouč na hliník, pilový kotouč, pilový pás na kov, pilový pás na nerez, karbidový kotouč, karbidový pás, PVD pás, PVD kotouč, karbidové vrtáky, HSS vrtáky

Kontaktní údaje:

Adresa:Václavkova 26, 160 00 Praha 6

www.brukotechnologie.cz

Další prezentace:
průmyslové automatické pásové a kotoučové pily, pily na hliníkové profily pro řezání pod úhlem , stroje pro CNC řezání, CNC pily a stroje na řezání, stříhání a dělení nerezu, hliníku, oceli, kovů, tyčí, trubek, řezání profilů, titanu, materiálu, dělení hltvarování, ohýbání, vrtání a děrování trubek CNN a NC, stříhání, děrování a tvarování pásoviny, ohýbání pásoviny nc, vysekávací stroje, CNC vrtací stroje, CNN děrovací stroje, pilovrtací linky a centra, děrovací linky i centra, strojní odjehlování trubepásové pily, kotoučové pilypilovrtací a děrovrtací linky a strojestřižné nástroje, střižné nástroje Vernet Behringer, razníky a raznice, razníky a raznice Vernet Behringer, karbidové vrtáky, karbidové vrtáky Fraisa, vrtáky s karbidovými břity, vrtáky s karbidovými břity Yestool, skladový systém boxový, skladový systém automatické pásové pily, poloautomatické kotoučové pily, automatické kotoučové pily, řezání nerez oceli, řezání hliníku, řezání titanu, řezání barevných kovů a niklových slitin, řezání odlitků, řezání výkovků, pod úhlem, řezání bloků, svazků, řezání ve svautomatické pásové pily, poloautomatické kotoučové pily, automatické kotoučové pily, řezání nerez oceli, řezání hliníku, řezání titanu, řezání barevných kovů a niklových slitin, řezání odlitků, řezání výkovků, pod úhlem, řezání bloků, svazků, řezání ve svpoloautomatické skladovací systémy, pojízdný skladový systém s plošinou, pojízdný skladový systém s vagónem, řízení skladu počítačem, skladování kulatiny, skladování trubek skladování jaklů, skladování profilů, skladování těžkého materiálu, skladování ocepoloautomatické skladovací systémy, pojízdný skladový systém s plošinou, pojízdný skladový systém s vagónem, řízení skladu počítačem, skladování kulatiny, skladování trubek skladování jaklů, skladování profilů, skladování těžkého materiálu, skladování oce
 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.