Ověřování návrhu rozváděčů podle nejnovějších norem. Nabízíme ověření návrhu, typové zkoušky, typové rozváděče, rozváděče, BONEGA, jističe, normy, aplikace

Jak ověřit návrh rozvaděče snadno a rychle online

Komplikuje i Vám život „Ověřování návrhu rozváděčů“ podle nejnovějších norem?
Před nedávnem byla spuštěna nová online aplikace www.overeni-navrhu.cz, která zdarma propočítá nejhorší možnou kombinaci tepelného zatížení a následně vygeneruje veškerou potřebnou dokumentaci k rozvaděčům sestavených z přístrojů BONEGA v libovolné kombinaci a do různých skříní. Dokumentaci obdržíte v zápětí na email.

Výhody systému:

Velmi široké možnosti kombinací přístrojů včetně přepěťových ochran apod.
Není omezen na konkrétní značku rozvaděčových skříní. V současné době systém obsahuje přes 260 typů skříní a desítky jejich modifikací. Sortiment skříní lze i na základě požadavků neustále rozšiřovat. Stačí, když nám sdělíte požadavek, doložíte parametry a certifikaci podle ČSN EN 61439-1 ed.2, ČSN EN 61439-3.
Není třeba stahovat žádný program, vše funguje přímo v prohlížeči.
Platnost pro celé EU.
Jediný systém, který vyřeší také případy kdy:

  • přijdete k již zabudovanému prázdnému rozvaděči na stavbě
  • budete upravovat rozvaděč a musíte provést „Nové ověření návrhu“
Celý proces trvá jen cca 5-10 minut. Aplikace se neptá na žádné zbytečné údaje. Vše co lze odvodit, aplikace sama odvodí.

Webové stránky společnosti: www.bonega.cz

BONEGA

Nabízíme elektroinstalační materiál jako např. jističe, jističe s odepínání N vodiče, jednomodulové jističe jističe BONEGA DPN a dále pak ultramagnetické a antimagnetické vodoměry.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.