BOHEMIA ENERGY - nejlevnější, nejspolehlivější a nejlepší alternativní dodavatel - distributor elektřiny, plynu, energií, elektriky, kalkulátor pro srovnání a porovnání cen elektřiny, plynu, energie, distributor - prodej nejlevnějšího plynu, elektřiny, en

BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.

  • Garance nižší ceny elektřiny a plynu až na 10 let
  • Dodržení garance sleduje a zákazníkovi prokazuje dodavatel
  • Bez aktivačního poplatku
Webové stránky společnosti: www.bohemiaenergy.cz

BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.

Bohemia Energy je schopna nabídnout svým zákazníkům levnější energie ze dvou důvodů: pracuje s nízkými náklady a maržemi a dokáže elektřinu i plyn výhodně nakoupit.Energie nakupuje Bohemia Energy jak přímo od výrobců, tak prostřednictvím nezávislých obchodníků a v případě elektřiny rovněž přímo na Pražské energetické burze (PXE). To společnosti umožňuje zajistit naprostou spolehlivost dodávek a nabídnout zákazníkům výhodnou cenu. Společnost Bohemia Energy působí na českém trhu už několik let a dovolím si říci, že velmi úspěšně. Úspěch může mít celou řadu podob. Lze ho měřit počtem klientů, objemem prodané elektřiny a plynu nebo třeba výší tržeb.
Pro nás je ale nejdůležitějším ukazatelem úspěchu to, že praxe potvrdila atraktivitu našeho obchodního modelu, našeho přístupu k zákazníkům. Na začátku byl jednoduchý nápad: nabídnout firmám i domácnostem energie prostřednictvím obchodních zástupců nebo na internetu a díky takto uspořeným nákladům jim elektřinu a plyn zlevnit.
Velmi rychle se ukázalo, že osobní kontakt, moderní komunikační kanály i nezanedbatelná úspora je něco, co zákazníky oslovuje. Na jednoduchost jsme vsadili i v otázce přechodu nových zákazníků od jejich bývalých dodavatelů k nám – veškerou administrativu s tím spojenou vyřídíme za ně. Je to logické – zatímco pro zákazníka by to byla komplikace a práce navíc, pro nás je to už dobře zvládnutá rutina. Vždyť takových přeregistrací zákazníků za sebou máme více než 110 000. Jednoduchý je i náš firemní profil, který právě čtete.
Představuje naši společnost prostřednictvím sedmi pádů české gramatiky. A my věříme, že jméno Bohemia Energy se bude v českých domácnostech a firmách skloňovat čím dál tím častěji.

  • Garance nižší ceny elektřiny a plynu až na 10 let
  • Dodržení garance sleduje a zákazníkovi prokazuje dodavatel
  • Bez aktivačního poplatku

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.