Bezpečnostní rychlovrata pro robotizovaná pracoviště, dopravníkové tratě a průmyslové aplikace, průmyslová venkovní a vnitřní rychloběžná vrata pro sklady, výrobu, výrobní podniky, průmysl, sklady, ochrana automatických strojů, úspora peněz za vytápění

Venkovní rychloběžná vrata
Průmyslová rychloběžná vrata najdou své uplatnění ve výrobních podnicích, skladech a dalších objektech, kde je vysoká četnost průjezdu materiálu a/nebo průchodu osob.
Rychloběžná vrata zabraňují úniku tepla a šetří tak peníze úsporou za vytápění. Dále tím, že výrazně omezí vnikání chladného vzduchu do budovy, nejenže zlepšují pracovní prostředí zaměstnanců, ale snižují také jejich nemocnost, což jsou další ušetřené náklady pro firmu.
Navíc zabraňují případnému vnikání nečistot do budovy.
Venkovní průmyslová rychloběžná vrata mohou být s vratovou stěnou z pevných lamel z lehkých slitin, případně vypěněných izolační pěnou. Možné jsou i lamely prosklené.
Nebo venkovní rychloběžná vrata mohou být s vratovou stěnou z extrémně pevné vícevrstvé polyesterové tkaniny s plnidlem v barvách oranžová, modrá nebo šedá. Do této vratové stěny může být vloženo jedno nebo více oken z PVC, nebo průhledový pás.
Vnitřní rychlonavíjecí vrata
Průmyslová rychloběžná vrata najdou své uplatnění ve výrobních podnicích, skladech a dalších objektech, kde je vysoká četnost průjezdu materiálu a/nebo průchodu osob.
Rychloběžná vrata slouží k oddělení vnitřních prostor a zabraňují průvanu, nebo mohou oddělovat prostory s různým prostředím. Zlepšují pracovní prostředí zaměstnanců a snižují tak jejich nemocnost, což jsou ušetřené náklady pro firmu.
Vnitřní průmyslová rychloběžná vrata mohou být s vratovou stěnou z extrémně pevné vícevrstvé polyesterové tkaniny s plnidlem v barvách oranžová, modrá nebo šedá. Do této vratové stěny může být vloženo jedno nebo více oken z PVC, nebo průhledový pás.
Nebo vnitřní rychloběžná vrata mohou být s vratovou stěnou z transparentního PVC se zesilujícími pruhy v různém barevném provedení standardně modrá, červená nebo žlutá.

Webové stránky společnosti: www.novaferm.cz

NOVAFERM

Bezpečnostní rychlovrata pro robotizovaná pracoviště, dopravníkové tratě a průmyslové aplikace, průmyslová venkovní a vnitřní rychloběžná vrata pro sklady, výrobu, výrobní podniky, průmysl, sklady, ochrana automatických strojů, úspora peněz za vytápění

Kontaktní údaje:

Adresa:Kladenská 68/25, 160 00 Praha 6

www.novaferm.cz
+420 283 842 359
novaferm@novaferm.cz

Další prezentace:
Vybavení expedičních rampprůmyslová rychloběžná a rychlonavíjecí vrata Rapid Protect, Rapid Clean, Rapid Food, bezpečnostní rychlovrata pro robotizovaná pracoviště, certifikované uzávěry pro čisté prostory, vrata pro potravinářské provozy a potravinářský průmyslvenkovní a vnitřní rychloběžná a rychlonavíjecí vrata RapidRoll, průmyslová rychlo-běžná lamelová vrata pro průmysl, automatizovaná pracoviště, dopravníkové tratě, průmyslové aplikace, výrobní podniky, sklady, budovy, objekty, pro ochranu strojůbezpečnostní průmyslová rychloběžná vrata Rapid Protect, rychloběžná vrata pro průmyslovou výrobu, vnitřní rychloběžná vrata pro výrobní podniky, venkovní rychloběžná vrata, rychlovrata Rapid Protect, nejlepší rychlo-vrata pro robotická pracovištěhorizontální a vertikální rychloběžná vrata, rolovací, robusní, nejrychlejší vnitřní a venkovní rychlovrata pro robotizovaná pracoviště, rychlo-vrata pro bezprůvanové prostory, rychloběžná vrata pro zvýšení efektivity a kvality výroby v průmyslurolovací rychloběžná vrata, průmyslová rychloběžná vrata, vnitřní a venkovní rychloběžná vrata pro průmysl, bezpečnostní rychlovrata, rolovací rychlo-vrata, vertikální rychlo-vrata, horizontální rychlo-vrata, nejrychlejší průmyslová rychlovrataprůmyslová rychlovrata pro robotizovaná pracoviště, zvýšení efektivity výroby v průmyslu, nejrychlejší rychlo-vrata, nejrychlejší rychloběžná vrata, rolovací rychlo-vrata, vertikální rychloběžná vrata, horizontální rychloběžná vrata, rychlo-vrataprůmyslová rychloběžná vrata, průmyslová rychlovrata, bezpečnostní rychlovrata, rychlo-vrata Rapid Protect, rychloběžná vrata pro průmysl, horizontální rychloběžná vrata, vertikální rychloběžná vrata, rolovací rychloběžná vrata, vertikální rychlo-vrata, hprůmyslová lamelová vrata, robusní rychloběžná vrata, rychlonavíjecí vrata, vyrovnávací můstky a těsnicí límce, vybavení nakládacích ramp, protiprůvanové zábrany do průmyslových podniků, skladových hal a nákupních středisek, sklopné průmyslové plošinyBezpečnostní rychlovrata pro robotizovaná pracoviště, dopravníkové tratě a průmyslové aplikace, průmyslová venkovní a vnitřní rychloběžná vrata pro sklady, výrobu, výrobní podniky, průmysl, sklady, ochrana automatických strojů, úspora peněz za vytápěníprůmyslová vrata, horizontální rychloběžná vrata, průmyslová rychloběžná vrata, rolovací rychloběžná vrata, ochrana automatických strojů
 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.