Soustruhy TOS, servis soustruhu, soustruh sn, trens, oprava tos, soustruh, soustruhy, klasický soustruh, hrotové soustruhy, posuvový šroub, díly na soustruh, náhradní díly k soustruhu, generální oprava, modernizace soustruhu, příslušenství soustruhu

Provádíme generální opravy soustruhů vyrobených v bývalé fimě TOS Trenčín, především typů SV 18 RA, SV 18 RD, SN a SUI. Generální opravy provádějí naši zkušení a specializovaní pracovníci s mnohaletou praxí s těmito soustruhy Můžeme nabídnout generální opravu Vašeho stroje, generální opravu výměnou nebo prodej soustruhu po generální opravě. Možnost dodání se zvláštním příslušenstvím, např. s lunetou či digitálním odměřováním. U soustruhů s plynulou regulací instalace nového regulátoru s frekvenčním měničem.
Zajišťujeme také dílčí účelové opravy soustruhů vyrobených v TOS Trenčín a TOS Galanta., buď v naší dílně u Trenčína nebo přímo u zákazníka. Příklady oprav :
pravidelné servisní prohlídky soustruhů,,oprava nebo generální oprava suportové skříně, oprava nebo generální oprava rychlostní skříně,oprava závitové skříně,oprava spojky a brzdy, výměna lamel,výměna ložisek ve vřeteníku,výměna příčného a nožového šroubu, přebroušení lože, saní a vřetena, výměna plochého řemene, ploché a klínové řemenice, různé modernizace soustruhu
Dodáváme náhradní díly a příslušenství na typy SV 18, SN, SUI, SU 40 atd., většinu položek máme skladem, doručení je možné zpravidla do 1 – 3 dnů.
Příklady – příslušenství soustruhu a náhradní díly na soustruh :
pevná luneta, pohyblivá luneta, sklíčidlo, příruba, digitální odměřování, šroub s matkou příčného posuvu, šroub s matkou nožového posuvu, šroub s matkou do koníku, pinola, lamely, přítlačné palce, přesouvače, štítky, dokumentace, posuvová páka, spojková tyč, závitová tyč, ozubená kola, gufera, nožová hlava, nožový klín, nožový suport, kuželové pravítko, plochý řemen, plochá řemenice, hřídel ploché řemenice, klínová řemenice, hřídel klínové řemenice, hlavní hřídel, ozubený hřeben, tažný šroub, aretační kroužek, náboj spojkové páky, vačka, řídící kolo převodovky, pastorková hřídel, protikolo, opěrné pouzdro, posuvový šroub

Webové stránky společnosti: www.flott.cz

APJ Praha s.r.o.

Společnost APJ Praha s.r.o. se zaměřuje na prodej a zprostředkování prodeje kovoobráběcích a tvářecích strojů – nových, použitých i repasovaných. V oblasti nových strojů společnost v České republice zastupuje některé zahraniční výrobce, zároveň pak prodává stroje českých a slovenských výrobců do zahraničí. Také v oblasti použitých strojů působíme po celé České republice a v okolních zemích s cílem nalézt pro naše zákazníky stroje dle jejich představ resp. prodat stroje našich zákazníků doma i ve světě. Zvláštní kategorií jsou pak stroje po generální opravě, které nabízíme ve spolupráci se specializovanými firmami.
V Česku i na Slovensku prodáváme kvalitní, v Německu vyráběné, stolní a sloupové vrtačky značky FLOTT, pro které fungujeme jako obchodní zastoupení. Kromě vrtaček dodáváme i související sortiment FLOTT, především vrtačky s převodovkou, pásové pily, pásové brusky, dvoukotoučové brusky s odsáváním, leštící stroje. Dodáváme také vrtačky jiných výrobců, např. radiální vrtačky.
V oblasti soustruhů se zaměřujeme na generální opravy klasických universálních soustruhů slovenské výroby TOS, především řady SV 18, SN a SUI. Kromě oprav a servisu zajišťujeme i dodávky náhradních dílů a nových soustruhů TRENS..
V oblasti použitých strojů se i tady orientujeme na vrtačky, soustruhy, brusky, stroje na vrtání a frézování, na závity, pily, příslušenství k soustruhu. Dodáváme také nové i použité ohraňovací lisy, tabulové nůžky a výstředníkové lisy. Firma APJ Praha zaručuje osobní přístup k Vašim potřebám.

Kontaktní údaje:

Adresa:Třebízského 7, 120 00 Praha 2

www.flott.cz
+420 222 250 385
+420 777 880 838
apj@apj.cz

Další prezentace:
 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.