průmyslové stolní vrtačky, sloupové vrtačky, stojanové vrtačky, kvalitní vrtačka, frézování, závitořez, s převodovkou, nejlepší vrtačka, vrtačky, profi vrtačky, flow drill, přesné vrtání, pásová bruska, dvoukotoučové brusky, bruska s odsáváním

Společnost APJ Praha s.r.o. je autorizovaným prodejcem a obchodním zástupcem německého výrobce - firmy Arnz FLOTT GmbH Werkzeugmaschinen - pro Českou a Slovenskou republiku.
Klasické robusní vrtačky řady E, M a P s třífázovým motorem jsou zárukou spolehlivosti při použití v náročných provozech, ať již jsou tyto vrtačky vybaveny klínovým převodem s manuálním nastavením řemene nebo s plynulou změnou otáček pomocí variátoru.
Nová řada PLUS umožńuje plynulou regulaci otáček, práci jako závitořez a připojení na 230 V při využití frekvenčního měniče. Tato stolní vrtačka je vybavena digitálním displejem, který umožňuje nastavit hloubku vrtání nebo řezání závitů a počet otáček. Cenově výhodné stolní vrtačky TB 10 STW electronic jsou vybaveny elektronickou změnou otáček s otáčkami do 3000 ot./min.
Stolní a sloupové vrtačky FLOTT se vyznačují vysokou kvalitou, robusností a životností a stále více se zaměřují také na současné trendy, jako je moderní design, ergonomie a digitální ovládání. Stolní i sloupová vrtačka je vhodná pro trvalé nasazení ve výrobě, profesionální práci v dílně i citlivou a přesnou práci v laboratoři, zvláště na závity nebo flow drill.
Stolní vrtačky se dodávají s max. průměrem vrtání do 10 mm (B16) až 23 mm (MK II), s připojením na 230 V i s třífázovým motorem. Rozsah otáček do 2000 - 10 000 ot./min. Sloupové vrtačky se dodávají s max. průměrem vrtání do 15 mm (B16) až 50 mm (MK IV), s připojením na 230 V i s třífázovým motorem nebo v provedení flow drill. Zvláštní řadou jsou pak vrtačky s převodovkou, vrtánín až do 70 mm a vrtačky s možností frézování.
Dodáváme pásové brusky řady BSM s moderním designem a s integrovaným odsáváním. Šířka brusného pásu 75 mm nebo 150 mm, délka pásu 2000 mm. Dvoukotoučové brusky FLOTT jsou vhodné na broušení, odjehlování a ostření nářadí všeho druhu a kovových profilů. Robusní a výkonné pásové pily na kov FLOTT jsou určené pro náročné nasazení ve výrobě i do dílny. Přenosné pásové pily bez potřeby chlazení a mazání zase umožňují až o 60 % rychlejší řezání oproti běžným pásovým pilám vzhledem k protiběžnému směru pohybu pilového pásu.
průmyslové stolní vrtačky, sloupové vrtačky, stojanové vrtačky, kvalitní vrtačka, frézování, závitořez, s převodovkou, nejlepší vrtačka, vrtačky, profi vrtačky, flow drill, přesné vrtání, pásová bruska, dvoukotoučové brusky, bruska s odsáváním, pásové pily, řezání závitů, závity

Webové stránky společnosti: www.flott.cz

APJ Praha s.r.o.

Společnost APJ Praha s.r.o. se zaměřuje na prodej a zprostředkování prodeje kovoobráběcích a tvářecích strojů – nových, použitých i repasovaných. V oblasti nových strojů společnost v České republice zastupuje některé zahraniční výrobce, zároveň pak prodává stroje českých a slovenských výrobců do zahraničí. Také v oblasti použitých strojů působíme po celé České republice a v okolních zemích s cílem nalézt pro naše zákazníky stroje dle jejich představ resp. prodat stroje našich zákazníků doma i ve světě. Zvláštní kategorií jsou pak stroje po generální opravě, které nabízíme ve spolupráci se specializovanými firmami.
V Česku i na Slovensku prodáváme kvalitní, v Německu vyráběné, stolní a sloupové vrtačky značky FLOTT, pro které fungujeme jako obchodní zastoupení. Kromě vrtaček dodáváme i související sortiment FLOTT, především vrtačky s převodovkou, pásové pily, pásové brusky, dvoukotoučové brusky s odsáváním, leštící stroje. Dodáváme také vrtačky jiných výrobců, např. radiální vrtačky.
V oblasti soustruhů se zaměřujeme na generální opravy klasických universálních soustruhů slovenské výroby TOS, především řady SV 18, SN a SUI. Kromě oprav a servisu zajišťujeme i dodávky náhradních dílů a nových soustruhů TRENS..
V oblasti použitých strojů se i tady orientujeme na vrtačky, soustruhy, brusky, stroje na vrtání a frézování, na závity, pily, příslušenství k soustruhu. Dodáváme také nové i použité ohraňovací lisy, tabulové nůžky a výstředníkové lisy. Firma APJ Praha zaručuje osobní přístup k Vašim potřebám.

Kontaktní údaje:

Adresa:Třebízského 7, 120 00 Praha 2

www.flott.cz
+420 222 250 385
+420 777 880 838
apj@apj.cz

Další prezentace:
 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.