průmyslové stolní vrtačky, nejlepší sloupové stolní vrtačky na kov, hliník, dřevo, profi vrtačky, produkční a převodové vrtačky, výkonné vrtačky se závitováním, vrtání závitování, protlačování závitů, vrtací a závitovací stroje, stojan s odsáváním, vrtačk

průmyslové stolní vrtačky, nejlepší sloupové stolní vrtačky na kov, hliník, dřevo, profi vrtačky, produkční a převodové vrtačky, výkonné vrtačky se závitováním, vrtání závitování, protlačování závitů, vrtací a závitovací stroje, stojan s odsáváním, vrtačky skladem

Webové stránky společnosti: www.flott.cz

APJ Praha s.r.o.

Společnost APJ Praha s.r.o. se zaměřuje na prodej a zprostředkování prodeje kovoobráběcích a tvářecích strojů – nových, použitých i repasovaných. V oblasti nových strojů společnost v České republice zastupuje některé zahraniční výrobce, zároveň pak prodává stroje českých a slovenských výrobců do zahraničí. Také v oblasti použitých strojů působíme po celé České republice a v okolních zemích s cílem nalézt pro naše zákazníky stroje dle jejich představ resp. prodat stroje našich zákazníků doma i ve světě. Zvláštní kategorií jsou pak stroje po generální opravě, které nabízíme ve spolupráci se specializovanými firmami.
V Česku i na Slovensku prodáváme kvalitní, v Německu vyráběné, stolní a sloupové vrtačky značky FLOTT, pro které fungujeme jako obchodní zastoupení. Kromě vrtaček dodáváme i související sortiment FLOTT, především vrtačky s převodovkou, pásové pily, pásové brusky, dvoukotoučové brusky s odsáváním, leštící stroje. Dodáváme také vrtačky jiných výrobců, např. radiální vrtačky.
V oblasti soustruhů se zaměřujeme na generální opravy klasických universálních soustruhů slovenské výroby TOS, především řady SV 18, SN a SUI. Kromě oprav a servisu zajišťujeme i dodávky náhradních dílů a nových soustruhů TRENS..
V oblasti použitých strojů se i tady orientujeme na vrtačky, soustruhy, brusky, stroje na vrtání a frézování, na závity, pily, příslušenství k soustruhu. Dodáváme také nové i použité ohraňovací lisy, tabulové nůžky a výstředníkové lisy. Firma APJ Praha zaručuje osobní přístup k Vašim potřebám.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.