ALUP Kompressoren

Naše firma ALUP CZ je dceřinou společností Atlas Copco a zaměřujeme se na zákazníky s vysokými nároky na spolehlivost zařízení do nejtěžších provozů. Na trhu disponujeme nejširší variabilitou sortimentu, protože v rámci skupiny Atlas Copco máme k dispozici i jiné značky zaměřené na různé skupiny zákazníků jako jsou montážní výroba, automotive, chemický průmysl, potravinářství, zdravotnictví, OEM atd.
Šroubové kompresory Alup, Generální opravy šroubových kompresorů, opravy bloků Atlas Copco výměnným způsobem. Dodáváme zařízení na výrobu stlačeného vzduchu, audit stlačeného vzduchu, výroba stlačeného vzduchu, Kondenzační sušičky stlačeného vzduchu ADQ, Adsorpční sušičky AD, Filtry stlačeného vzduchu, Separátory olej-voda, Automatické odvaděče kondenzátu, Vzdušníky, tlakové nádoby

Kontaktní údaje:

Adresa:člen skupiny Atlas Copco

www.alup.cz
+420 724 595 020
marcela .havlaskova@alup.cz

Šroubové kompresory Alup, Generální opravy šroubových kompresorů, opravy bloků Atlas Copco výměnným způsobem
Nabízíme: Generální opravy šroubových kompresorů záruční a pozáruční servis garantovaný do 24 hodin dodávku originálních náhradních dílů na většinu..
Dodáváme zařízení na výrobu stlačeného vzduchu, audit stlačeného vzduchu, výroba stlačeného vzduchu, Kondenzační sušičky stlačeného vzduchu ADQ, Adsorpční sušičky AD, Filtry stlačeného vzduchu, Separátory olej-voda, Automatické odvaděče kondenzátu, Vzdušn
Nabídka z našeho sortimentu: šroubové kompresory od 4 bar do 13 bar ve výkonech 2,2kW ÷ 355kW kondenzační a adsorpční sušičky (od TRB +3˚C ÷-..
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.