průmyslové kompresory Almig, šroubové kompresory Almig, pístové kompresory Almig, kompresory dotlačovací, kompresory vysokotlaké, kompresor na vzdušníku, průmyslový kompresor s integrovaným sušičem, kompresory chlazené vzduchem i vodou

Firma Acstroje s.r.o. zajišťuje prodej, instalace, pronájem a servis pro pojízdné kompresory, průmyslové kompresory, dieselové generátory, malé benzinové elektrocentrály, dieselagregáty jako náhradní zdroje, speciální generátory pro zástavbu do vozidel, osvětlovací stožáry, dieselová, elektrická a hydraulická čerpadla, demoliční nářadí, hydraulické agregáty, pneumatické, hydraulické a motorové ruční nářadí, nesené hydraulické nářadí, nástroje a široký sortiment příslušenství. Mezi výrobce, jejichž výrobky firma dodává, patří Atlas Copco (kompresory, generátory, osvětlovací stožáry, čerpadla, hydraulické agregáty, nářadí), Almig (kompresory, filtry, příslušenství), Endress (generátory), Whisper Power (generátory pro zástavbu do vozidel, měniče, nabíječky, elektrovýbava).
Firma Acstroje s.r.o. má ve svém sídle k dispozici velmi dobře vybavené dílny, ve kterých je možné provádět potřebné práce od drobné údržby zařízení až po generální opravy kompresorů, motorů a hydraulických strojů. Zároveň je zajištěn mobilní servis po celé ČR i v zahraničí díky velmi dobře vybavené pojízdné dílně a zkušeným servisním technikům.
Pro požadavky na krátkodobé využití strojů je připravena půjčovna, kde jsou k dispozici pojízdné kompresory, průmyslové kompresory, dieselové generátory, malé benzinové elektrocentrály a sbíjecí pneumatická kladiva.
Jednotlivé výrobky (kompresory, generátory, osvětlovací stožáry, čerpadla, nářadí, příslušenství) je možné dodat samostatně, nebo jako součást komplexní dodávky, to znamená včetně montáže, uvedení do provozu, vyzkoušení a zaškolení obsluhy.
Na přání jsou také realizovány nestandardní dodávky, kdy je klasický sortiment (kompresory, generátory, osvětlovací stožáry, čerpadla, elektrocentrály) dodán v kombinaci s dalšími doplňky, jako je speciální technologie, speciální podvozek, kontejner apod.
průmyslové kompresory Almig, šroubové kompresory Almig, pístové kompresory Almig, kompresory dotlačovací, kompresory vysokotlaké, kompresor na vzdušníku, průmyslový kompresor s integrovaným sušičem, kompresory chlazené vzduchem i vodou

Webové stránky společnosti: www.acstroje.cz

Acstroje s.r.o.

Hlavní náplní činnosti firmy Acstroje s.r.o. je prodej, instalace, pronájem a servis kompresorů Atlas Copco a Almig, generátorů, elektrocentrál, dieselagregátů a založních zdrojů Endress a Atlas Copco, demoličních robotů Brokk, hydraulických agregátů Atlas Copco, pneumatického, hydraulického a motorového ručního nářadí, neseného hydraulického nářadí, nástrojů a širokého sortimentu příslušenství. Firma má ve svém sídle k dispozici velmi dobře vybavené dílny, ve kterých je možné provádět potřebné servisní a opravárenské práce od drobné údržby zařízení až po generální opravy motorů a hydraulických strojů. Zároveň je zajištěn mobilní servis díky velmi dobře vybavené pojízdné dílně a zkušeným servisním technikům.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.