prodej, instalace, pronájem a servis pro kompresory Atlas Copco a Almig, generátory, záložní zdroje Endress a Atlas Copco, hydraulické agregáty Atlas Copco, demoliční roboty Brokk, pneumatické, hydraulické a motorové ruční a nesené nářadí a nástroje

Prodej, instalace, pronájem a servis kompresorů Atlas Copco, prodej, instalace a servis pro kompresory Almig, prodej, instalace a servis generátorů a založních zdrojů Endress a Atlas Copco, prodej, pronájem a servis pro demoliční roboty Brokk, hydraulické agregáty Atlas Copco, prodej, pronájem a servis pro pneumatické, hydraulické a motorové ruční nářadí, prodej a servis pro nesené hydraulické nářadí, nástroje a široký sortiment příslušenství. Servis a opravy kompresorů, generátorů, demoličních robotů, nářadí a dalších zařízení provádíme v našich dílnách, ve kterých je možné provádět potřebné servisní a opravárenské práce od drobné údržby zařízení až po generální opravy motorů a hydraulických strojů. Pro naše zákazníky zajišťujeme pravidelný provozní servis přímo na stavbě nebo na místě instalace zařízení.
Pro naše zákazníky provádíme prodej, instalace, pronájem a servis pro kompresory Atlas Copco, prodej, instalace a servis pro kompresory Almig, prodej, instalace, servis a pronájem pro benzinové a dieselové generátory a náhradní záložní zdroje Endress a Atlas Copco, prodej, pronájem a servis pro demoliční roboty Brokk, hydraulické agregáty Atlas Copco, prodej, pronájem a servis pro pneumatické, hydraulické a motorové ruční nářadí, prodej a servis pro nesené hydraulické nářadí, nástroje a široký sortiment příslušenství. Servis a opravy kompresorů, generátorů, demoličních robotů, nářadí a dalších zařízení provádíme v našich velmi dobře vybavených dílnách, ve kterých je možné provádět potřebné servisní a opravárenské práce od drobné údržby zařízení až po generální opravy motorů a hydraulických strojů. Pro naše zákazníky zajišťujeme pravidelný provozní servis přímo na stavbě, na místě instalace zařízení nebo v našich dílnách, a to jak pro kompresory, generátory, pneumatické, hydraulické a motorové ruční nářadí, nesené hydraulické nářadí, nástroje a příslušenství dodané naší společností, tak pro uvedené výrobky námi zastoupených značek i některých dalších výrobců a zařízení, která nebyla naší společností dodána (pozáruční servis).
prodej, instalace, pronájem a servis pro kompresory Atlas Copco a Almig, generátory, záložní zdroje Endress a Atlas Copco, hydraulické agregáty Atlas Copco, demoliční roboty Brokk, pneumatické, hydraulické a motorové ruční a nesené nářadí a nástroje, průmyslové elektrogenerátory, elektrocentrály, náhradní díly, prodej, servis, opravy, bazar, použité, půjčovna, pronájem

Webové stránky společnosti: www.acstroje.cz

Acstroje s.r.o.

Hlavní náplní činnosti firmy Acstroje s.r.o. je prodej, instalace, pronájem a servis kompresorů Atlas Copco a Almig, generátorů, elektrocentrál, dieselagregátů a založních zdrojů Endress a Atlas Copco, demoličních robotů Brokk, hydraulických agregátů Atlas Copco, pneumatického, hydraulického a motorového ručního nářadí, neseného hydraulického nářadí, nástrojů a širokého sortimentu příslušenství. Firma má ve svém sídle k dispozici velmi dobře vybavené dílny, ve kterých je možné provádět potřebné servisní a opravárenské práce od drobné údržby zařízení až po generální opravy motorů a hydraulických strojů. Zároveň je zajištěn mobilní servis díky velmi dobře vybavené pojízdné dílně a zkušeným servisním technikům.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.