elektrogenerátory Atlas Copco, dieselové generátory, malé benzinové elektrocentrály, osvětlovací stožáry, čerpadla na elektrogenerátory, dieselové generátory, elektrocentrály, servis a pronájem pro kompresory, generátory, pneumatického nářadí, elektrocent

Jako svou hlavní činnost firma Acstroje s.r.o. dodává pojízdné kompresory, průmyslové kompresory, dieselové generátory, malé benzinové elektrocentrály, osvětlovací stožáry, čerpadla – na všechna dodávaná zařízení provádí servis a zajišťuje pronájem kompresorů, generátorů a pneumatického nářadí.
Průmyslové kompresory Almig tvoří ucelenou řadu pokrývající široký záběr aplikací vyžadujících spolehlivou dodávku stlačeného vzduchu. Kompresory šroubové jsou dodávány v různých variantách – samostatný kompresor, kompresor na vzdušníku, kompresor s integrovaným sušičem, kompresor s integrovaným sušičem a na vzdušníku. Kompresory jsou chlazeny vzduchem nebo vodou, mohou být doplněny o využití odpadního tepla (v závislosti na typu a výkonu). Z hlediska řízení výkonu jsou kompresory ovládány systémem start/stop nebo plynule frekvenčním měničem. Podle nároků na ovládání kompresoru nebo na řízení celé kompresorovny jsou dodávány různé varianty řídicích jednotek.
Šroubové kompresory Almig jsou dodávány v několika tlakových a výkonových řadách tak, aby bylo možné navrhnout optimální řešení pro konkrétní aplikaci.
Kromě kompresorů šroubových jsou k dispozici kompresory Almig pístové buď samostatně, nebo na vzdušníku. V pístovém provedení jsou k dispozici také kompresory dotlačovací pro zvýšení tlaku a kompresory vysokotlaké.
Elektrogenerátory Atlas Copco řady QI/QIS jsou dieselové zdroje elektrické energie používané převážně jako náhradní zdroje. Dodávají se v provedení otevřeného soustrojí na nosném rámu pro instalace do objektů nebo do kontejnerů, a v provedení uzavřeném (v karoserii) s útlumem hluku pro instalaci do venkovního prostředí.
Elektrogenerátory jsou standardně vybaveny ekologickou záchytnou vanou a řídicí jednotkou umožňující automatický provoz náhradního zdroje elektrické energie. Na přání je možné elektrogenerátor doplnit ohřevem chladicího okruhu motoru a dobíječkou baterie, je možné rozšířit možnosti řídicí jednotky, k dispozici jsou další doplňky v závislosti na výkonu elektrogenerátoru.
U provedení v karoserii je možné dodat výfuk použitého teplého chladicího vzduchu vodorovně, nebo svisle vzhůru a přizpůsobit tak stroj místním podmínkám.
Elektrogenerátory QI/QIS jsou dodávány s trvalým výkonem od 9 do 750 kVA.
elektrogenerátory Atlas Copco, dieselové generátory, malé benzinové elektrocentrály, osvětlovací stožáry, čerpadla na elektrogenerátory, dieselové generátory, elektrocentrály, servis a pronájem pro kompresory, generátory, pneumatického nářadí, elektrocentrály, elektrogenerátory

Webové stránky společnosti: www.acstroje.cz

Acstroje s.r.o.

Hlavní náplní činnosti firmy Acstroje s.r.o. je prodej, instalace, pronájem a servis kompresorů Atlas Copco a Almig, generátorů, elektrocentrál, dieselagregátů a založních zdrojů Endress a Atlas Copco, demoličních robotů Brokk, hydraulických agregátů Atlas Copco, pneumatického, hydraulického a motorového ručního nářadí, neseného hydraulického nářadí, nástrojů a širokého sortimentu příslušenství. Firma má ve svém sídle k dispozici velmi dobře vybavené dílny, ve kterých je možné provádět potřebné servisní a opravárenské práce od drobné údržby zařízení až po generální opravy motorů a hydraulických strojů. Zároveň je zajištěn mobilní servis díky velmi dobře vybavené pojízdné dílně a zkušeným servisním technikům.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.