dieselagregáty, elektrocentrály, dieselmotory, dodávka, instalace, pronájem náhradních a záložních zdrojů energie, náhradní díly, servis, CUMMINS, LISTER PETTER, KUBOTA, PERKINS, VOLVO

Firma Acstroje s.r.o. zajišťuje prodej, instalace, pronájem a servis pro pojízdné kompresory, průmyslové kompresory, dieselové generátory, malé benzinové elektrocentrály, dieselagregáty jako náhradní zdroje, speciální generátory pro zástavbu do vozidel, demoliční roboty, hydraulické agregáty, pneumatické, hydraulické a motorové ruční nářadí, nesené hydraulické nářadí, nástroje a široký sortiment příslušenství. Mezi výrobce, jejichž výrobky firma dodává, patří Atlas Copco (kompresory, generátory, hydraulické agregáty, nářadí), Almig (kompresory, filtry, příslušenství), Endress (generátory), Whisper Power (generátory pro zástavbu do vozidel, měniče, nabíječky, elektrovýbava) a Brokk (demoliční roboty).
Firma Acstroje s.r.o. má ve svém sídle k dispozici velmi dobře vybavené dílny, ve kterých je možné provádět potřebné práce od drobné údržby zařízení až po generální opravy kompresorů, motorů a hydraulických strojů. Zároveň je zajištěn mobilní servis po celé ČR i v zahraničí díky velmi dobře vybavené pojízdné dílně a zkušeným servisním technikům.
Pro požadavky na krátkodobé využití strojů je připravena půjčovna, kde jsou k dispozici pojízdné kompresory, průmyslové kompresory, dieselové generátory, malé benzinové elektrocentrály, sbíjecí pneumatická kladiva, je možné pronajmout také demoliční roboty Brokk.
Jednotlivé výrobky (kompresory, generátory, nářadí, příslušenství) je možné dodat samostatně, nebo jako součást komplexní dodávky, to znamená včetně montáže, uvedení do provozu, vyzkoušení a zaškolení obsluhy.
Na přání jsou také realizovány speciální dodávky, kdy je klasický sortiment (kompresor, generátor, elektrocentrála, demoliční robot) dodán v kombinaci s dalšími doplňky, jako je speciální technologie, speciální podvozek, kontejner apod.

Webové stránky společnosti: www.acstroje.cz

Acstroje s.r.o.

EuroSystems a.s. dodává dieselagregáty CUMMINS a VOLVO, dieselmotory KUBOTA a LISTER PETTER. Zajistí kompletní instalaci „na klíč“ záložních zdrojů, jejich náhradní díly a servis. Půjčovna – stálá služba 24/7/365 – mobilních i stacionárních elektrocentrál ve zvukoizolačních kapotách a kontejnerech vám dodá spolehlivou energii při výpadku elektrické distribuční sítě.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.