výroba a prodej, potištěné lepicí pásky, potištěné pásky, lepicí pásky s potiskem, potisk firemních reklamních pásek, ohraničovací pásky, výstražné pásky, samolepicí pásky a izolepy s potiskem, BOPP, PP, PVC, LDPE, hotmelt, solvent, lepicí pásky

Nové akční ceny potištěné lepicí pásky.
Snížili jsme ceny za potisk lepicí pásky. Nově nyní nabízíme lepicí pásky s potiskem již od 17,90 Kč/ks. Využijte slevy a objednávejte pásky už nyní. Aktuální ceny a podmínky výroby naleznete na webu: www.pasky.cz/ceny. Pokud požadujete jiný typ materiálu nebo lepidla než je standard, jsme schopni Vám tyto pásky samozřejmě taky spočítat a natisknout. Standardní výroba je z materiálu BOPP (polypropylen) s lepidlem akrylát o rozměru 50 nebo 48 mm a návinem 66 metrů. Minimální množství pro výrobu startuje už od 108 kusů. Výrobní doba je běžně 2 týdny, jsme však schopni vyrábět za určitých podmínek i rychleji.
Informace o lepicích páskách a potisku.
Povrchová úprava prováděná před potiskem lepicích pásek zaručuje nízkou hlučnost při odvíjení. Potištěné samolepicí pásky s firemním logem jsou vhodným a levným nosičem reklamy. Lepicí pásky určené pro potisk jsou opatřeny nadprůměrně vysokou vrstvou lepidla, která zaručuje velkou rychlost lepení a dobré spojení s lepeným materiálem. Vzorek si můžete vyzvednout u nás na prodejně. Samolepicí pásky se mohou potisknout pokyny a informacemi pro odběratele, včetně čárového nebo nově také QR kódu. Samolepicí pásky s logem či jiným firemním potiskem Vaše zboží uzavřou nedostupnou pečetí a neoprávněné vniknutí do obalu bude snadno rozpoznatelné. Více informací o lepicích páskách, či návod jak používat lepicí pásky naleznete na www.pasky.cz.
výroba a prodej, potištěné lepicí pásky, potištěné pásky, lepicí pásky s potiskem, potisk firemních reklamních pásek, ohraničovací pásky, výstražné pásky, samolepicí pásky a izolepy s potiskem, BOPP, PP, PVC, LDPE, hotmelt, solvent, lepicí pásky

Webové stránky společnosti: www.obaly-pasky.cz

A.A. POTIŠTĚNÉ LEPICÍ PÁSKY s.r.o.

Potištěné lepicí pásky.
Jsme český výrobce potištěné lepicí pásky. Na trhu působíme již 19 rokem. Lepicí pásky potiskneme logem, texty, které se sami určíte. Pásky nabízíme v materiálech, BOPP, PVC se všemi typy lepidel: akrylát, hotmelt, solvent (kaučuk). Vyrábíme i ohraničovací pásky (bez lepidla) z materiálu LDPE, které se hodí na ohraničení nebo vymezení prostoru.
Samozřejmostí je i prodej ručních odvíječů na lepicí pásky pro snadnou aplikaci při lepení a balení. Naši obchodníci Vám rádi pomohou s výběrem správné pásky. Zavolejte nebo navštivte www.pasky.cz.
Obalový materiál.
Součástí našeho sortimentu je i kompletní obalový materiál, který nabízíme na e-shopu
www.obaly-pasky.cz. Naleznete zde, bublinkové a stretch (průtažné) fólie pro zabalení a přepravu zboží. Dále pak rychlouzavíratelné zip sáčky, samolepicí kapsy na dokumenty, plastové samolepicí obálky a velký výběr lepicích pásek všech barev, typů a druhů. Nabízíme maskovací / krepové pásky vhodné pro malíře a lakýrníky – pásky po odlepení nezanechávají lepidlo.
Reklamní placky.
V neposlední řadě vyrábíme i placky se zavíracím špendlíkem. Na výběr máme placky o průměru 25, 32, 38, 44 a 56 mm. Placky /butony/ vyrábíme od 100 kusů s vaším motivem za velmi příznivé ceny. O kalkulaci si můžete požádat na webu: www.pasky.cz/placky.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.