lepicí pásky, maskovací, krepové, pásky havana, izolepy, BOPP, hotmelt, solvent, odvíječe samolepicích firemních reklamních pásek, zip sáčky, samolepicí kapsy, obálky na dokumenty, fólie - plastové, stretch, průtažné, fixační, bublinkové

Vložte slevový kód do e-shopu a získejte zboží se slevou.
Vážení zákazníci, zasíláme Vám slevový kód, díky kterému získáte slevu na veškeré obalářské zboží. Zaregistrovaní zákazníci navíc obdrží další slevu, čili dohromady získáte 7% na kompletní sortiment. Kód na slevu bude platit do konce měsíce března 2013, proto neváhejte a objednávejte zboží už nyní.
Specializovaný e-shop pro obalové materiály.
Nabídka e-shopu obsahuje kompletní sortiment lepicích pásek s lepidlem akrylát, hotmelt i pásek se solventním lepidlem. Lepicí pásky z materiálu polypropylen (BOPP), polyvinilchlorid (PVC) nebo papírové pásky krepové / maskovací vhodné pro malíře a lakýrníky – pásky nezanechávají lepidlo. Na všechny typy a rozměry pásek nabízíme i ruční a stolní odvíječe.
K vymezení nebo ohraničení prostoru můžete využít výstražné nelepivé pásky s červeno-bílými pruhy, tyto pásky mají 500m návin.
Z obalového sortimentu nabízíme balící průtažné (stretch, fixační) fólie průhledné i černé a dále bublinkové fólie, které vaše zboží ochrání při manipulaci nebo např. při stěhování.
Na zabalené zboží pak můžete přidat samolepicí kapsy, do kterých bezpečně vložíte dokumenty k zásilce, nebo fakturu, dodací list.
Malé zboží můžete uzavřít do průhledných rychlouzavíratelných sáčků s plastovým zipem, nebo do neprůhledných plastových obálek se samolepicí chlopní. Plastové samolepicí obálky akceptuje i Česká Pošta.

Webové stránky společnosti: www.obaly-pasky.cz

A.A. POTIŠTĚNÉ LEPICÍ PÁSKY s.r.o.

Potištěné lepicí pásky.
Jsme český výrobce potištěné lepicí pásky. Na trhu působíme již 19 rokem. Lepicí pásky potiskneme logem, texty, které se sami určíte. Pásky nabízíme v materiálech, BOPP, PVC se všemi typy lepidel: akrylát, hotmelt, solvent (kaučuk). Vyrábíme i ohraničovací pásky (bez lepidla) z materiálu LDPE, které se hodí na ohraničení nebo vymezení prostoru.
Samozřejmostí je i prodej ručních odvíječů na lepicí pásky pro snadnou aplikaci při lepení a balení. Naši obchodníci Vám rádi pomohou s výběrem správné pásky. Zavolejte nebo navštivte www.pasky.cz.
Obalový materiál.
Součástí našeho sortimentu je i kompletní obalový materiál, který nabízíme na e-shopu
www.obaly-pasky.cz. Naleznete zde, bublinkové a stretch (průtažné) fólie pro zabalení a přepravu zboží. Dále pak rychlouzavíratelné zip sáčky, samolepicí kapsy na dokumenty, plastové samolepicí obálky a velký výběr lepicích pásek všech barev, typů a druhů. Nabízíme maskovací / krepové pásky vhodné pro malíře a lakýrníky – pásky po odlepení nezanechávají lepidlo.
Reklamní placky.
V neposlední řadě vyrábíme i placky se zavíracím špendlíkem. Na výběr máme placky o průměru 25, 32, 38, 44 a 56 mm. Placky /butony/ vyrábíme od 100 kusů s vaším motivem za velmi příznivé ceny. O kalkulaci si můžete požádat na webu: www.pasky.cz/placky.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.