A.A. POTIŠTĚNÉ LEPICÍ PÁSKY s.r.o.

Potištěné lepicí pásky.
Jsme český výrobce potištěné lepicí pásky. Na trhu působíme již 19 rokem. Lepicí pásky potiskneme logem, texty, které se sami určíte. Pásky nabízíme v materiálech, BOPP, PVC se všemi typy lepidel: akrylát, hotmelt, solvent (kaučuk). Vyrábíme i ohraničovací pásky (bez lepidla) z materiálu LDPE, které se hodí na ohraničení nebo vymezení prostoru.
Samozřejmostí je i prodej ručních odvíječů na lepicí pásky pro snadnou aplikaci při lepení a balení. Naši obchodníci Vám rádi pomohou s výběrem správné pásky. Zavolejte nebo navštivte www.pasky.cz.
Obalový materiál.
Součástí našeho sortimentu je i kompletní obalový materiál, který nabízíme na e-shopu
www.obaly-pasky.cz. Naleznete zde, bublinkové a stretch (průtažné) fólie pro zabalení a přepravu zboží. Dále pak rychlouzavíratelné zip sáčky, samolepicí kapsy na dokumenty, plastové samolepicí obálky a velký výběr lepicích pásek všech barev, typů a druhů. Nabízíme maskovací / krepové pásky vhodné pro malíře a lakýrníky – pásky po odlepení nezanechávají lepidlo.
Reklamní placky.
V neposlední řadě vyrábíme i placky se zavíracím špendlíkem. Na výběr máme placky o průměru 25, 32, 38, 44 a 56 mm. Placky /butony/ vyrábíme od 100 kusů s vaším motivem za velmi příznivé ceny. O kalkulaci si můžete požádat na webu: www.pasky.cz/placky.

Kontaktní údaje:

Adresa:Vodňanská 1501, 198 00 Praha 14

www.obaly-pasky.cz
+420 281 000 010
+420 281 000 014
pasky@pasky.cz

výroba a prodej, potištěné lepicí pásky, potištěné pásky, lepicí pásky s potiskem, potisk firemních reklamních pásek, ohraničovací pásky, výstražné pásky, samolepicí pásky a izolepy s potiskem, BOPP, PP, PVC, LDPE, hotmelt, solvent, lepicí pásky
Nové akční ceny potištěné lepicí pásky. Snížili jsme ceny za potisk lepicí pásky. Nově nyní nabízíme lepicí pásky s potiskem již od 17,90 Kč/ks. V..
lepicí pásky, maskovací, krepové, pásky havana, izolepy, BOPP, hotmelt, solvent, odvíječe samolepicích firemních reklamních pásek, zip sáčky, samolepicí kapsy, obálky na dokumenty, fólie - plastové, stretch, průtažné, fixační, bublinkové
Vložte slevový kód do e-shopu a získejte zboží se slevou. Vážení zákazníci, zasíláme Vám slevový kód, díky kterému získáte slevu na veškeré obalář..
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.