průmyslový CAD/CAM software, programování pro CNC obráběcí stroje, plynulé frézování, programování a školení pro soustružení, programy a SW pro CNC multifunkční obráběcí stroje, školení CAD řešení pro převod CAD formátů a modelů, postprocesor, mazak, dmg.

technology-support

t-cam: jak programujete vaše CNC obráběcí stroje? Je to efektivní?
Slibovali vám, že jejich CAD/CAM nejlepší
-pro CNC soustružnicko-frézovací stroje?
-pro CNC frézování na otočných stolech a vícečetné upínání?
-pro dlouhotočné CNC automaty?
-pro CNC multifunkční obráběcí stroje?
-pro 5osé plynulé frézování?
-ale i pro základní CNC soustruhy a CNC frézky?
Vyzkoušejte nás!
Zavolejte, napište a přejte si! Následně společně obrobíme váš dílec. Nejsme nejlepší, ale učíme se od Mistrů!
Pakliže hledáte CAM software pro vaše CNC obrábění,
nehledejte software, ale hledejte partnera, který vám nejen prodá krabici s DVD, ale bude vás provádět i při začátcích vaší výroby.Budeme-li to my, budeme se snažit!
GibbsCAM® CAD/CAM je software na platformě PC pro přípravu NC programů pro CNC obráběcí stroje. GibbsCAM poskytuje širokou škálu CNC programovacích funkcí včetně objemového modeláře, 2-5osého frézování, vysokorychlostního obrábění, soustružnicko-frézovacího obrábění, podporu dlouhotočných CNC automatů, drátového řezání EDM, multifunkčního obrábění a další.
GibbsCAM® je špičkový software pro počítačem podporovanou výrobu (CAM) na platformě PC pro programování počítačem ovládaných obráběcích strojů (CNC). GibbsCAM je uspořádán jako jedna aplikace. Funkce základního balíku lze volitelně rozšiřovat plynulým doplněním integrovaných modulů. Tak lze systém konfigurovat nejdříve pro základní potřeby a pak ho plynule rozšiřovat podle vašich rostoucích požadavků a chránit tak vaši investici. Grafické uživatelské rozhraní GibbsCAM bylo navrženo obráběči pro obráběče a výsledkem je prostředí, které je přehledné a výkonné. Tento přístup k výrobě zajišťuje, že výkonné funkce GibbsCAM je opravdu velmi jednoduché používat. Volný způsob interakce v GibbsCAM vám umožňuje snadno přecházet mezi vytvářením geometrie, dráhy nástroje, vizualizací procesů a postprocesingem. Snadné použití GibbsCAM, efektivita programování, rychlost a krátké zaškolovací časy činí z GibbsCAM nejsnadněji použitelnou aplikaci v oboru a ten nejlepší nástroj pro programování vašich součástí.


www.t-cam.cz


průmyslový CAD/CAM software, programování pro CNC obráběcí stroje, plynulé frézování, programování a školení pro soustružení, programy a SW pro CNC multifunkční obráběcí stroje, školení CAD řešení pro převod CAD formátů a modelů, postprocesor, mazak, dmg, edgecam, heidenhain, solidcam

Webové stránky společnosti: www.t-support.cz

technology-support s. r. o.

Firma technology-support figuruje na českém trhu v oblasti softwarových CAM řešení pro CNC obrábění od roku 2003 a během této doby si získala řadu stálých a spokojených zákazníků, díky jejichž přízni může nadále nabízet svá řešení a služby. Věříme, že za úspěchem firmy stojí mimo jiné snaha nebýt pouze jednorázovým dodavatelem určité technologie, ale být především partnerem, nabízet řešení problémů, s nimiž se uživatelé při své práci setkávají. technology-support již dávno není synonymem pouze pro zastupování produkčního CAD/CAM software GibbsCAM, který na našem a slovenském trhu od roku 2003 zastupuje, i když GibbsCAM stále zůstává vlajkovou lodí. V dnešní době dokáže firma technology-support nabídnout v oblasti CNC obrábění a nástrojáren široké spektrum specificky zaměřených řešení, zároveň však stále klade důraz na zachování kvality služeb, které s nimi souvisí.
Mezi produkty nacházející se pod hlavičkou firmy technology-support patří i další "velké" komplexní řešení, a to CAD/CAM software pro návrh a výrobu forem, lisovacích a postupových nástrojů CimatronE. V její nabídce najdeme i "menší" produkty s užším zaměřením, které však dokážou být velmi účinnými pomocníky, a to program editNC, určený k editaci a verifikaci NC programů, dále novinku na českém trhu ‒ software RopeCAM, pro obrábění závitů, či 1D řezný optimalizátor. Skutečnost, že firma technology-support neomezuje své působení pouze na vlastní CAD/CAM, ale dokáže nabídnout řešení i v dalších oblastech souvisejících s CNC obráběním, je prodej a implementace dánského softwaru CIMCO, který umožňuje editaci NC programů, zasíťování CNC strojů (DNC) a sledování výroby (MDC). Opominout nelze obchodní zastoupení firmy ChipBLASTER, světové špičky v oblasti vysokotlakého a velkoobjemového chlazení pro obráběcí stroje, a do jeho produkce patří i filtrační čerpadlo CentraBLAST.
Na jaře 2014 byla otevřena ve firmě technology-support nová divize věnující se CAD produktu ZW3D s podtitulem, "ZW3D je výkonné a cenově zajimavé CAD řešení nejen na převod CAD formátů".
Vše výše uvedené by splňovalo jen část požadavků, které si firma sama na sebe klade, pokud by nedisponovala zaměstnanci a spolupracovníky, kteří dokáží jejím zákazníkům zajistit kvalitní servis a školení. V současné době disponuje v Česku čtyřmi technickými a školicími kancelářemi ‒ v Praze, Aši, Brně a Kopřivnici ‒ a dále jedním na Slovensku, v Banské Bystrici. Firma technology-support dále zajišťuje i školení a technickou podporu uživatelům CNC obráběcích strojů s řídicími systémy Acramatic 2100 CNC, Fanuc, Heidenhain, Mefi, Mitsubishi i Siemens-Sinumerik a rovněž školení a rekvalifikační kurzy akreditované Ministerstvem školství ČR pro obsluhu a programátory CNC obráběcích strojů, pro servisní pracovníky a údržbu CNC strojů a konstruktéry nástrojů v CAD software.
Na jaře 2017 byla otevřena ve firmě technology-support nová divize s názvem proNÁSTROJÁRNY. Sem spadá CAD/CAM pro návrh, konstrukci a výrobu elektrod, forem a lisovacích nástrojů Cimatron, který společnost zastupuje již od roku 2008 a dva nové produkty NCBrain a NCBrain AICAM.
Produkty NCBrain pomáhají firmám po celém světě optimalizovat NC kód a optimalizovat práci na CNC obráběcích strojích, což vede ke zvýšení produktivity výroby, tedy zvýšení výrobní kapacity na frézovacích CNC obráběcích strojích – a to tří-, čtyř- i pětiosých. Společnost technology-support zajišťuje dodání, implementaci a technickou podporu všech produktů nabízených v divizi proNÁSTROJÁRNY.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.