Tenzometrické snímače sil a průmyslovém vážení.- tlakové snímače sil, platformové snímače, střihové snímače sil a ohybové snímače

TENZOMETRICKÉ SNÍMAČE SIL

UTILCELL se charakterizuje tím, že nabízí ucelenou řadu tenzometrických snímačů sil a jejich příslušenství, a také komplexní řešení celé problematiky vážení a měření síly. Klient nemusí být expert na využití tenzometrických snímačů sil, ale může si vyžádat expertní posouzení instalace a nemá-li dostatečné možnosti vlastního provedení, vyžádat si řešení na klíč.

Tenzometrické snímače sil obchodní značky UTILCELL jsou vyráběny sesterskou společností ve výrobním závodě v Barceloně (Španělsko). Prvky elektroniky jako vyhodnocovací jednotky a datové převodníky jsou také domácí výroby, a dalších partnerů, které UTILCELL zastupuje na Českém, Slovenském a Polském trhu.

Nabízíme široký výběr tenzometrických snímačů sil jako např.
Platformový nerez snímač
Ohybový snímač Atex
Střihový snímač sil
Tlakový snímač sil
Dále pak vyrábíme snímače sil na zakázku. Tyto snímače jsou určené především pro záměny standardního čepu.
Tyto snímače se používají pro měření přetížení, nebo vážení. Dále pak pro monitorování případně bezpečnostní hlídání dosažených limitů v různých strojních zařízení.
Nejčastěji se používají v zařízeních, jako jsou omezovače dopravníkových pásů, zvedací zařízení, vážení na korbách vozidel, výtahy, jeřáby, vozidel v tahu apod.

VYHODNOCOVACÍ JEDNOTKY
vstupy/výstupy: číslicové, analogové
rozhraní: RS 232, RS 485, Ethernet
protokoly: Modbus, Profibus,EtherNet/IP

TELEMETRICKÉ SYSTÉMY T24 / X24
bezdrátový přenos: 2,4 Ghz
dosah: až 800 m

NABÍZÍME TAKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO OPTIMÁLNÍ UCHYCENÍ SNÍMAČŮ S APLIKAČNÍM ŘEŠENÍM ATEX

Webové stránky společnosti: www.utilcell.com

UTILCELL s.r.o.

UTILCELL, s.r.o. - Váš specialista v průmyslovém vážení s více jak 20 letou tradicí

Tenzometrické snímače sil a hmotnosti obchodní značky UTILCELL se na českém trhu vyskytují již více jak 20 let. Společnost se od svých začátků specializuje na řešení elektronického vážení a měření síly.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.