Jsme přední český dodavatel komponent pro průmyslovou automatizaci 4.0 např. průmyslové ejektory, vakuové pumpy, přísavky, bezotiskové přísavky, uchopovače, EOAT, vakuové spínače, vakuové filtry, přísavky na plech, přísavky na sklo, speciální přísavky.

Společnost Tech Con Czech Republic, s.r.o. je předním českým dodavatelem komponent pro průmyslovou automatizaci a jednou z nich jsou i vakuová technika od švédské jedničky na trhu, společnosti Piab.
Sortiment vakuové techniky Piab zahrnuje přísavky na plech, přísavky na sklo, přísavky pro potravinářské aplikace, přísavky na obalové sáčky, speciální přísavky, ejektory různých typů a výkonu, kompletní příslušenství k přísavkám, vakuové filtry, ventily, tlumiče hluku a vakuové přepínače.
Společnost Piab vyvinula velmi sofistikovaná řešení pro úsporu nákladů, resp. úsporu stlačeného vzduchu s názvem piSAVE. Jedná se o komplexní systém vakuových komponent, které díky svým jedinečným vlastnostem přinášejí zákazníkům výraznou úsporu energií a zrychlují manipulaci s výrobky.
Přísavky, jsou díky svým tvarům (kulaté, oválné, placaté, s měchy) a také materiálům vhodné na jakékoliv aplikace napříč všemi průmysly.
Zajišťujeme technické poradenství v oblasti vakuové techniky, úspory energií (stlačeného vzduchu), dodávku komponent, návrhy řešení uchopování a manipulace, stavbu uchopovačů a řešení v oblasti EOAT.

průmyslové ejektory, vakuové pumpy, přísavky, bezotiskové přísavky, uchopovač, uchopovače, EOAT, vakuum, vakuový spínač, vakuový filtr, přísavky na plech, přísavky na sklo, speciální přísavky,

Webové stránky společnosti: www.tech-con.cz

Tech Con Czech Republic, s.r.o.

Jsme přední český dodavatel komponent pro průmyslovou automatizaci 4.0
Dodáváme průmyslové ejektory, vakuové pumpy, přísavky, bezotiskové přísavky, uchopovače, EOAT, vakuové spínače, vakuové filtry, přísavky na plech, přísavky na sklo, speciální přísavky.
A také lineární vedení, vozík lineárního vedení, lineární kolejnice, lineární pouzdro, lineární pouzdra, lineární aktuátory, aktuátor, vstřikovací lis, vstřikovací lisy, víceosé systémy, průmyslové ejektory.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.