parní systémy, průmyslové kondenzátní systémy, parokondenzátní systémy, bimetalické a termostatické odvaděče kondenzátu, zvedače kondenzátu, měření průtoku páry, řízení parních kotlů, řízení horkovodních kotlů, potrubní konektory, ostrojení kotlů, průmysl

Spirax Sarco je významný výrobce především armatur, dále pak dodavatel řešení pro projekci, řízení paro-kondenzátních systémů a jejich údržbu. Nabízíme jednotlivé produkty a služby, samostatně balené jednotky nebo realizaci projektů na klíč. Značný důraz klademe na efektivní využití páry v procesu. Dále nabízíme komplexní audit paro-kondenzátního systému, kde je naším cílem optimalizace provozu a dosažením návratnosti v úspoře energie potřebné na výrobu páry.
Dále vyrábíme mimo jiné regulační, redukční, uzavírací a pojistné ventily, odváděče kondenzátu, zvedače kondenzátu, kulové kohouty , filtry, separátory, odvzdušňovací ventily, injektory, expandéry, přímočinné regulátory teploty. Dále také nabízíme průtokoměry, systémy automatického řízení parních a horkovodních kotlů, termokompresory, vývěvy, ejektory, zvlhčovače vzduchu, redukční a výměníkové stanice nebo kondenzátní jádra. K těmto produktům nabízíme servis, technické poradenství, ambulantní měření průtoku páry, diagnostiku odvodu kondenzátních a parokondenzátních systémů.

Webové stránky společnosti: www.spiraxsarco.com

SPIRAX SARCO spol. s r.o.

Spirax Sarco mimo jiné vyrábí a dodává uzavírací, regulační, redukční a pojistné ventily, kulové kohouty, odvaděče kondenzátu, filtry, separátory, expandéry, odvzdušňovací ventily, injektory, zvedače kondenzátu, přímočinné regulátory teploty, průtokoměry, systémy automat. řízení parních a horkovodních kotlů, zvhlčovače vzduchu, termokompresory, vývěvy, ejektory, redukční a výměníkové stanice, kondenzátní jádra. Nabízíme servis, techn. poradenství, diagnostiku odv. kond. a parokond. systémů, ambulantní měření průtoku páry.

Kontaktní údaje:

Adresa:Pražská 1455, 102 00 Praha 10 - Hostivař

www.spiraxsarco.com
+420 274 001 355
+420 274 001 351
info@cz.spiraxsarco.com

Další prezentace:
 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.