Nádrž na dešťovou vodu

Nádrže na vodu.

Samonosné nádrže a jímky na vodu. Využití nádrží je velmi široké. Nejčastěji se využívají na zadržování dešťové vody. Sortiment nádrží je od 1m3 až po 25 m3 a jsou určeny k umístění do země.

Nádrže na vodu se dělí na dva základní typy.

Svislé nádrže na vodu a ležaté nádrže na vodu.

Svislé nádrže na vodu mají výšku 1,5 až 2 m a průměr pak dle objemu od 1,3 až 3m, ale mohou mít i větší průměr, to záleží na požadovaném objemu zadržované vody.

Ležaté nádrže na vodu mají výšku 2.1 m a šířku 1,6 m a délku dle objemu od 2,4 až 6,2 ale mohou být i delší, to záleží na požadovaném objemu zadržované vody.

Nádrže jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který je odolný a nabízí dlouhou životnost. Stěny nádrží jsou vyztužené žebrování a odolávají vysokým tlakům. Velkou výhodou plastových nádrží je jejich velmi nízká hmotnost, která usnadňuje a zlevňuje manipulaci.

Nabízené nádrže mají všechny potřebné zkoušky a k nádrži obdržíte potřebné podklady ke stavebnímu povolení.

Více informací o nádržích na vodu

Webové stránky společnosti: www.kapkavody.cz

KapkaVody.cz

Nabízíme řešení hospodaření s vodou pro vaší stavbu RD, výrobní halu, ale také pro penziony nebo bytové domy. Dodáváme domovní čistírny odpadních vod, tříkomorové septiky, nádrže na vodu, jímky, žumpy, přečerpávací stanice, nádrže osazené technologií pro využití dešťové vody pro dům i zahradu. Naše technologie splňuje podmínky dotace programu Dešťovka. Naše technologie vám šetří vodu a zároveň náklady. Díky využití dešťové vody uspoříte náklady na vodu. Zadržování vody v nádržích vám zajistí dostatek vody i v období sucha. Využitím čistíren odpadních vod nebo septiku snížíte náklady na jejich likvidaci a také lépe využijete odpadní vody např. pro zálivku na zahradě.

Kontaktní údaje:

Adresa:Zenklova 37/2, Praha 8 - Libeň

www.kapkavody.cz
+420 733 171 942

info@kapkavody.cz

Další prezentace:
 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.