Nabízíme dorozumívací a komunikační techniku - domovní elektronický vrátný, domovní videovrátný, elektronický vrátný pro bytové domy, videovrátný s možností příchozí návštěvě provádět volání do účastnické jednotky

DOROZUMÍVACÍ A KOMUNIKAČNÍ TECHNIKA
Produkty dorozumívací a komunikační techniky lze rozdělit do 2 hlavních skupin:
elektronický vrátný a videovrátný, a komunikační systém "Sestra-pacient ALCAD a systém tísňového volání".
Elektronické vrátné a videovrátné systémy jsou určené k řešení komunikace mezi příchozí návštěvou a účastnickou jednotkou. Využití těchto komunikačních systémů se nachází v obytných, ubytovacích, nemocničních a administrativních budovách. Mezi používané technologie patří 2 vodičové, digitální i konvenční systémy, určené k zachování plné kompatibility se staršími systémy. Nezastupitelnou úlohu hrají i přídavné funkce jako řešení bytového zvonku s rozlišeným vyzváněním, připojení externí kamery do systému videovrátného či aktivace přídavných zařízení. I zde je v posledních letech směrován vývoj do technologie IP, která nabízí mnoho výhod řešení a integrování do komplexnějších systémů.
Komunikační systém Sestra-pacient je systém, určený do nemocnic, domů s pečovatelskou službou a lékařských budov. Hlavní účelem je umožnit komunikaci mezi pacientem a nemocničním či sesterským personálem. Takový systém hraje nezastupitelnou úlohu k zabezpečení bezpečného fungování nemocnic či domů s pečovatelskou službou. Tento systém plně využívá technologii IP. V kombinaci s ostatními systémy jako IPTV nabízí široké možnosti při vzájemném předávání informací mezi pacienty a nemocničním personálem. Odnoží a také součástí komunikačního systému Sestra-Pacient je systém tísňového volání, určeného především pro osoby s pohybovým postižením. Tento systém je využíván nejen společně se systémem Sestra-pacient, ale také samostatně v toaletách či sprchách.


Nabízíme domovní elektronický vrátný, domovní videovrátný, elektronický vrátný pro bytové domy, vieovrátný s možností příchozí návštěvě provádět volání do účastnické jednotky, vstupní panely, vstupní tabla, zvonkové tabla, tísňové systémy, systém tísňového volání, komunikační systém sestra-pacient a dorozumívací systémy.

Webové stránky společnosti: www.alcad.cz

ALCAD s.r.o.

Dodavatel dorozumívacích a komunikačních systémů
ALCAD, s.r.o. - Váš dodavatel dorozumívací, komunikační a anténní techniky

Obchodní značka ALCAD se na českém trhu vyskytuje již více jak 20 let. Oceňována je nejen vysoká kvalita produktů značky, podléhající nejpřísnějším výrobním postupům, ale také technická vyspělost a design.

Mateřská společnost ALCAD Electronics S.L., se sídlem ve španělském Irunu, se od svého vzniku specializuje na výrobu komponentů pro řešení příjmu a distribuce televizních, satelitních a rádiových signálů. Tato výroba byla v následujících letech doplněna o výrobu dorozumívací a komunikační techniky. Nezastupitelnou úlohu hraje vývojové oddělení společnosti, které je důležitým kamenem úspěchu, zvláště s přihlédnutím na dobu digitalizace.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.