dílenský nábytek, technologický nábytek, dílenský stůl, dílenské stoly, pracovní stoly, kovové skříně, dílenské skříně, skříně s výsuvy, skříně na uskladnění materiálu, výsuvné skříně, vybavení dílen, vybavení dílny, průmyslový nábytek, dílenské sestavy

Naším oborem je technologický nábytek. Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem vybavení dílen a šaten průmyslových závodů, do kterých dodáváme kovové dílenské stoly, skříně, šatní skříňky a regály pro skladovací prostory.
Charakteristika činnosti:
Svým zákazníkům nabízíme bezplatnou konzultaci a návrh řešení, a to z pohledu funkčnosti i vzhledu vybavení dílny. Návrh může být zpracován na přání třeba i v prostorové studii projektu pracoviště.
Zákazníkům pomáháme vybírat vhodný a funkční dílenský nábytek, který bude plně vyhovovat jak jejich estetickým představám, tak i trendům sledujícím maximální produktivitu a bezpečnost práce. V tomto ohledu můžeme přistoupit i k atypické výrobě komponent, které jsou nezbytné pro činnost daného provozu, popřípadě můžeme podpořit i firemní image zákazníka jeho výběrem barevných odstínů či materiálů.
Dodací lhůty se standardně pohybují v rozmezí 3 - 5 týdnů. V případě vlastní instalace vybavení dílen, šaten či skladových prostor u zákazníka vždy přihlížíme k tomu, abychom nenarušovali jeho pracovní režim a řád. Po vzájemné dohodě je možné realizovat dodávku například i mimo provozní hodiny.
Zákaznický servis je naprostým základem naší práce. Na zboží vedle záručního servisu poskytujeme samozřejmě i pozáruční servis spočívající také v možnosti snadného repasování nebo provádění úprav. Z tohoto důvodu je náš průmyslový nábytek v maximální míře sestavován ze sériově vyráběných komponent nebo součástek snadno dostupných na trhu.

dílenský nábytek, technologický nábytek, dílenský stůl, dílenské stoly, pracovní stoly, kovové skříně, dílenské skříně, skříně s výsuvy, skříně na uskladnění materiálu, výsuvné skříně, vybavení dílen, vybavení dílny, průmyslový nábytek, dílenské sestavy

Webové stránky společnosti: www.kovovynabytek.cz

ENPRAG s.r.o. I

Enprag s.r.o. dodává kovový nábytek pro dílny, průmysl a kanceláře.

Kontaktní údaje:

Adresa:K Holyni 833/42, 154 00 Praha 5 - Slivenec

www.kovovynabytek.cz
+420 800 888 868
info@kovovynabytek.cz

Další prezentace:
kovové šatní skříňky, dílenské stoly a skříně, dílenské kontejnery, kovové skříně, ESD stoly a pracoviště, zásuvkové skříněměstské odpadkové koše, stojany, věšáky na kola, mobilní parkovací zábrany a sloupky, autobusové zastávky, parkové lavičky, přístřešky, patníky, popelníky, piknikové stolyvenkovní městský mobiliář - parkové lavičky, dřevěná parková lavička, ocelová parková lavička, dřevěné lavice, odpadkové koše, dřevěné odpadkové koše, betonové odpadkové koše, odpadkový koš pro obce, parky, města, úřady, venkovní plochydílenský nábytek, dílna, vybavení dílny, vybavení pracovních dílen, zásuvková skříň, průmyslové univerzální skříně, kovový dílenský stůl, průmyslové svěráky, antistatické pracoviště, ESD, pracovní dílenské stoly, montážní stoly, kovová šatní skříň, dílnyprůmyslový dílenský nábytek pro průmysl, nejlepší dílenský stůl, dílenské stoly, vybavení dílny na míru, vybavení pracovních dílen na zakázku, kvalitní dílenské skříně, dílenská skříň, dílna,vybavení dílny, kovové šatní skříně a průmyslové židledílenské skříně na nářadí, vývoj, výroba a prodej vybavení dílen a šaten průmyslových závodů, vybavení dílny ve výrobě na zakázku, kovové dílenské stoly, kovové šatní skříně, šatní skříňky a průmyslové kovové regály pro skladovací prostory, sestavy dílensdílenský nábytek, dílenský stůl, dílenský stůl s nastavitelnou výškou, ergonomické pracoviště, dílenské stoly, vybavení dílny, vybavení dílen na míru, montážní pracovní stoly, dílenské skříně, dílenská skříň, zásuvkové skříně, zásuvková skříň, antistatickdílenské šatní skříně, plechové skříňky, plechová šatní skříň, kovová šatní skříň, kovové šatní skříňky, šatní boxy, vybavení šaten na míru, vybavení šatny na zakázku, plechové šatní skříně a regály, kovové šatní skříně i boxy, levné a kvalitní kovové šatvybavení pro štíhlou výrobu, kovový dílenský nábytek a kovové dílenské skříně pro plynulou štíhlou výrobu, snížení nákladů, zvýšení efektivity ve výrobě
 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.