anténní technika Alcad, antény DVB S2 IPTV, antény Alcad DVBT T2 LTE compatible, komponenty Alcad pro pozemní vysílání, komponenty Alcad pro satelitní vysílání

ANTÉNNÍ TECHNIKA
Komponenty anténní techniky ALCAD jsou určené pro profesionální řešení příjmu a distribuce televizních, satelitních a rádiových signálů v obytných, ubytovacích, nemocničních či administrativních budovách. Obor anténní techniky je velmi komplexním oborem vyžadující velký počet komponentů, u kterých kvalita hraje zásadní úlohu pro kvalitní příjem signálů a jeho následnou distribuci. Mezi výrobní sortiment se řadí antény (TV, FM, LTE kompatibilní), předzesilovače antén, slučovače a filtry, zesilovače, rozbočovače a odbočovače, zásuvky a konektory, multipřepínače, transmodulátory, IP streamovací moduly a celá řada dalších komponentů a příslušenství. Vývoj je v posledních letech směrován též do technologie IP, která již nyní nabízí technicky velmi zajímavá řešení zvláště v ubytovacích zařízeních (hotely, motely, aj.).

Dodáváme anténní techniku Alcad, antény DVB S2 IPTV, antény Alcad DVBT T2 LTE compatible, komponenty Alcad pro pozemní vysílání a komponenty Alcad pro satelitní vysílání.

Webové stránky společnosti: www.alcad.cz

ALCAD s.r.o.

Dodavatel dorozumívacích a komunikačních systémů
ALCAD, s.r.o. - Váš dodavatel dorozumívací, komunikační a anténní techniky

Obchodní značka ALCAD se na českém trhu vyskytuje již více jak 20 let. Oceňována je nejen vysoká kvalita produktů značky, podléhající nejpřísnějším výrobním postupům, ale také technická vyspělost a design.

Mateřská společnost ALCAD Electronics S.L., se sídlem ve španělském Irunu, se od svého vzniku specializuje na výrobu komponentů pro řešení příjmu a distribuce televizních, satelitních a rádiových signálů. Tato výroba byla v následujících letech doplněna o výrobu dorozumívací a komunikační techniky. Nezastupitelnou úlohu hraje vývojové oddělení společnosti, které je důležitým kamenem úspěchu, zvláště s přihlédnutím na dobu digitalizace.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.