ALCAD s.r.o.

Dodavatel dorozumívacích a komunikačních systémů
ALCAD, s.r.o. - Váš dodavatel dorozumívací, komunikační a anténní techniky

Obchodní značka ALCAD se na českém trhu vyskytuje již více jak 20 let. Oceňována je nejen vysoká kvalita produktů značky, podléhající nejpřísnějším výrobním postupům, ale také technická vyspělost a design.

Mateřská společnost ALCAD Electronics S.L., se sídlem ve španělském Irunu, se od svého vzniku specializuje na výrobu komponentů pro řešení příjmu a distribuce televizních, satelitních a rádiových signálů. Tato výroba byla v následujících letech doplněna o výrobu dorozumívací a komunikační techniky. Nezastupitelnou úlohu hraje vývojové oddělení společnosti, které je důležitým kamenem úspěchu, zvláště s přihlédnutím na dobu digitalizace.

Kontaktní údaje:
Nabízíme dorozumívací a komunikační techniku - domovní elektronický vrátný, domovní videovrátný, elektronický vrátný pro bytové domy, videovrátný s možností příchozí návštěvě provádět volání do účastnické jednotky
DOROZUMÍVACÍ A KOMUNIKAČNÍ TECHNIKA Produkty dorozumívací a komunikační techniky lze rozdělit do 2 hlavních skupin: elektronický vrátný a videovrát..
anténní technika Alcad, antény DVB S2 IPTV, antény Alcad DVBT T2 LTE compatible, komponenty Alcad pro pozemní vysílání, komponenty Alcad pro satelitní vysílání
ANTÉNNÍ TECHNIKA Komponenty anténní techniky ALCAD jsou určené pro profesionální řešení příjmu a distribuce televizních, satelitních a rádiových sig..
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.